ساعت مودی به یاد می آورد و شجاعت و عدالت عیسی مسیح در روز جمعه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 10, 2020 10:22:29 am

Good Friday, Good Friday mass, Good Friday Jesus Christ, Jesus Christ, Jesus Christ Good Friday, Maundy Thursday, Maundy Thursday mass, PM Modi, Rahul Gandhi, India news, Indian Express جمعه خوب 2020 نقل قول: آن برگزار می شود پس از مسیحی مقدس روز پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی که یادآور شام آخر عیسی مسیح و در روز جمعه قبل از عید پاک یکشنبه. (طراحی شده توسط Gargi سینگ)

به مناسبت روز جمعه نخست وزیر نارندرا مودی به یاد عیسی مسیح گفت که او زندگی خود را اختصاص داده شده به خدمت به دیگران است. “خداوند مسیح اختصاص داده شده عمر خود را به خدمت به دیگران است. شجاعت و عدالت ایستادگی و بنابراین حس خود را از عدالت است. روز جمعه ما به یاد داشته باشید خداوند مسیح و تعهد خود را به حقیقت خدمات و عدالت” ساعت مودی توییتی.

جمعه خوب نشانه مصلوب شدن عیسی مسیح و مرگ او در Calvary. آن مشاهده شده است به عنوان بخشی از ششم سه روز و یا سه روز است که بسته با شب نماز عید پاک یکشنبه.

برخی از مردم بر این باورند که جمعه خوب ناشی از این کلمات “خدا جمعه”. دیگران تفسیر “خوب” را به عنوان “مقدس”. در این روز همچنین شناخته شده به عنوان جمعه سیاه یا غمگین جمعه.

کنگره رهبر راهول گاندی نیز به اشتراک گذاشته افکار خود را در “روح از خود گذشتگی”. “در این جمعه خوب ممکن است ما را با برکت و صلح و شفقت برای همنوعان ما و روح از خود گذشتگی” او هنوز توییتی.

کنگره سخنگوی Randeep سینگ Surjewala پرسیدم ممکن است زندگی خود را احاطه شده توسط Grace & جلال خداوند. ممکن است عیسی برکت جهان در این زمان از درد و رنج. یک برکت #GoodFriday.”

با توجه به 21 روز در سراسر کشور مستند قلب مقدس کلیسا در دهلی نو گل Dak Khana باقی مانده بسته به تجمع جرم شده اند به حالت تعلیق به دلیل رمان coronavirus (COVID-19) بیماری است.

در ضمن کرالا کلیساها در روز پنج شنبه بصورت زنده از پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی جرم در رسانه های اجتماعی. پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی نشانه آغاز هفته دفاع مقدس منتهی به عید پاک یکشنبه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>