ساعت مودی با چنگک جمع کردن تا راهول گاندی ‘ضرب و شتم با چوب” سخن گفتن در آسام تجمع

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی که در آسام را ککرژر برای شرکت در یک مراسم جشن امضای بدو پیمان در زمان یکی دیگر از ضربه تند وشدید زدن در کنگره رهبر راهول گاندی برای دومی چوب سخن گفتن.

“Kabhi kabhi ورود danda marne ki baatein karte hain. Lekin jis مودی ko itne badi matra mein ماتا aur beheno ka suraksha kawach میلا هو ما پر kitne bhi dande gir کوبی usko kuch ناهی hota (گاهی اوقات مردم بحث در مورد ضرب و شتم با چوب اما آن دسته از چوب خواهد شد که هیچ تاثیری بر مودی به عنوان او برکت است و حفاظت شده توسط برکت خواهران و مادران) گفت:” بعد از ظهر.

در روز پنج شنبه مودی در پاسخ خود به بحث و گفتگو در آدرس ریاست جمهوری با اشاره به کنگره رهبر نظرات در مورد “ضرب و شتم جوانان مودی با چوب بیش از فقدان شغل” و گفت که افزایش تعداد Surya Namaskars (یک ورزش یوگا) به طوری که پشت خود را می تواند تحمل چوب.

PM تاکید کرد که دولت او اجازه نخواهد داد که خشونت به بازگشت به شرق.

“من از تمام کسانی که بخشی از بدو زمین جنبش و پیوست های جریان اصلی. پس از پنج دهه با هماهنگی کامل با انتظارات و آرزوهای هر شریک در ارتباط با بدو زمین حرکت بوده است مورد احترام گفت:” بعد از ظهر.

این نخست وزیر است که برای اولین بار سفر به شمال شرقی از وقوع چند انفجار پیاپی در برابر تابعیت اصلاح قانون در ماه دسامبر گذشته.

از بدو امضا شده در ژانویه 27 توسط دولت مرکزی با چهار جناح ملی دموکراتیک مقابل Boroland (NDFB) همه بدو اتحادیه دانشجویان و جامعه مدنی ، هدف آن است که در آوردن صلح پایدار در بدو-مناطق تحت سلطه در آسام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>