ساعت مودی در Ladakh جلو با پیام قوی برای محافظت از مرز از چین PLA

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به طور متوسط انسان سالم آن طول می کشد حداقل دو روز به acclimatize به له ارتفاع بیش از 11,000 با rarefied جو خشک هوا و اشعه ماوراء بنفش از خورشید فروزان در سرد کویر Ladakh. اما 69 ساله نخست وزیر نارندرا مودی امروز به مبارزه طلبیده فیزیکی شانس هنگامی که او فرود آمد تا در Kushok Bakula Rimpochee فرودگاه در له به جریان در مورد آمادگی عملیاتی از ارتش هند در برابر تهاجمی چینی افراد ارتش آزادی بخش.

همراه با رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat و فرمانده ارتش Manoj Mukund Naravane نخست وزیر رفت و مستقیما به چهاردهم ستاد سپاه در Nimu خارج له به درک چینی طلبی در Ladakh با فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ جلسه نارندرا مودی در حضور شمالی ارتش فرمانده Lt Gen Y K Joshi.

تصمیم PM مودی برای رفتن به له نگه داشته بود تحت کاری ادامه داده اند تا او فرود در فرودگاه با تمام هماهنگی های انجام شده توسط مشاور امنیت ملی agnew, Rawat و Naravane. Doval که از خود و تحمیل انزوا پس از دو هفته تصمیم به باقی می ماند در دهلی نو.

حضور PM مودی در Ladakh منطقه نه تنها با ارسال یک سیگنال به چین است که هند به معنی کسب و کار خواهد شد و نه تسلیم شدن حتی یک اینچ از خاک خود بلکه برای مردم محلی با رئیس دولت آینده را به آنها اطمینان کنید.

همچنین بخوانید: PM مودی رئیس جمهور پوتین نذر برای تقویت هند و روسیه روابط مورد بحث Covid-19 بحران

این ساعت بازدید نیز بسیار قوی پیام رئیس جمهور چین است که یا او خود تهاجمی غربی تئاتر فرمانده ژائو Zongqi برای بازگرداندن status quo ante یا قبول اجتناب ناپذیر عواقب PLA تشدید. ارتش هند و چین PLA قفل شده است تا در چهار نقطه روی لاک در شرق لاداخ با دومی تحکیم بر روی زمین در حالی که علت صلح پیشنهادهای.

Flanked توسط ژنرال Rawat و ژنرال Naravane PM همچنین اطمینان داد که کشور هند که کاملا قادر به دست زدن به چین است که ایجاد هر دو سلامت و مشکلات امنیتی برای جهان با کورونا ویروس از ووهان و قبل از عبادت رویارویی با هند و آسه آن و استرالیا است.

این قابل درک است که ساعت مودی را به یک پیام روشن به لاداخ فرماندهان است که آنها نمی باید آغاز هر گونه تنش از سمت خود بلکه مقابله به مثل را به هر گونه تجاوز است. همان پیام نیز داده شده در طول سال 2017 Doklam بحران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>