توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 6 فوریه سال 2020 3:38:18 pm

نارندرا نخست وزیر صحبت در Lok سبها. (منبع: LSTV)

مصرف در مخالفت با بیش از ستیز تابعیت متمم قانون (کا) در میان جریان تظاهرات در سراسر شهرستانها نخست وزیر نارندرا دوشنبه متهم به کنگره و چپ تحریک مردم در اعتراض سایت ها و تاکید کرد که این عمل تاثیر نیست هر شهروند هند از جمله مسلمانان.

تکرار کرد که در عمل است نه در برابر منافع اقلیت در کشور PM مودی در پاسخ به بحث در حرکت با تشکر
آدرس رئيس جمهور در Lok سبها گفت: “آنها (مخالفان) آنها مسلمان هستند. برای ما همه آنها سرخپوستان. عمل می کند و نمی گذارد هر هندی.”

“من می خواهم به وضوح دولت که با کا آینده وجود خواهد داشت هیچ تاثیری بر روی هر شهروند هند تمرین هر ایمان است. کا تاثیر نمی گذارد, هر, هندی, آسیبی وارد نشود منافع اقلیت,” او اضافه شده است.

در یک سخنرانی که به طول انجامید بیش از 90 دقیقه PM مودی گفت که هند برای اولین بار نخست وزیر پاندیت Jawaharlala نهرو بود به نفع حفاظت از اقلیت ها در پاکستان است. “پاندیت نهرو خود را در حمایت از حفاظت از اقلیت ها در پاکستان, من می خواهم به درخواست کنگره بود پاندیت نهرو جمعی ؟ آیا او می خواهم یک هندو Rashtra?” او گفت:.

جالب اینجاست که ساعت مودی گفت: بسیار گفته شده است در مورد تابعیت متمم قانون (CAA) توسط کسانی که “عشق گرفتن عکس با گروهی از مردم که می خواهند ‘Tukde Tukde’ از هند است.”

با اشاره به تماس های از “ذخیره اساسی” ساعت مودی خاطر نشان کرد کنگره اورژانس

“شده است وجود دارد بحث از “ذخیره اساسی’. من موافق کنگره باید بگویم این 100 بار در روز. شاید آنها متوجه اشتباهات گذشته خود را. آیا شما فراموش نکنید که این شعار در طول اضطراری ؟ زمانی که دولت اخراج شدند? زمانی که کابینه قطعنامه بودند پاره شده?”

حمله به کنگره مودی گفت: کسی که در ارتباط با سال 1984 ضد سیک شورش ساخته شده بود به عنوان وزیر.

“آیا یک حزب است که نگه می دارد صحبت کردن در مورد سکولاریسم نه به یاد داشته باشید سال 1984 و ضد سیک خشونت است. آن را شرم آور بود. در ضمن آنها تلاش برای مجازات مجرمان” او گفت:.

مودی انتقاد J&K رهبران بیش اظهارات abrogation از ماده 370

مودی همچنین آموزش اسلحه خود را در سابق جامو و کشمیر وزیر Mehbooba مفتی و کنفرانس های ملی و رهبران فاروق عبدالله و عمر عبدالله بیش از سخنان خود در abrogation از 370 مقاله در جامو و کشمیر.

“عمر عبدالله گفته بود: از بین بردن ماده 370 را یک زلزله است که جداگانه کشمیر از هند است. فاروق عبدالله گفت: اگر ماده 370 برداشته شده است, وجود خواهد داشت هیچ کس در دره به گشودن پرچم هند. می تواند به هر فرد اختصاص داده شده به قانون اساسی هند تا کنون قبول این؟” مودی گفت.

“کسانی که می گویند این کلمات آنها اعتماد ندارند مردم کشمیر. ما قابل اعتماد و در حال حاضر منطقه در حال توسعه در یک سرعت سریع,” او اضافه شده است.

“وجود اظهارات رئیس سابق وزرای جامو و کشمیر بودند که غیر قابل قبول است. این رهبران که اصلا اعتماد به کشمیری مردم است که چرا آنها با استفاده از چنین زبانی اما ما اعتماد کشمیری و ان مقاله 370” نخست وزیر گفت.

مودی همچنین با اشاره به خروج کشمیری Pandits گفت: “کشمیر هویت به خاک سپرده شد در Jan 19, 1990.”

“که کشمیر تنها در مورد غصب زمین? ساخته شده است که کشمیر هویت تنها در مورد بمب و اسلحه ؟ هر کسی می تواند فراموش کرده ام که در تاریکی شب ژانویه است ؟ در واقعیت کشمیری هویت است که از نزدیک با هماهنگی” او گفت:.

“هیچ رهبر کنگره می تواند خودکفا’

در نظر گرفتن یک حفاری در رهبر مخالفان در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury و حمله به کنگره برای آن سیاست در هفت دهه گذشته نخست وزیر گفت: این سیاست از گذشته 70 سال چنین بوده است که هیچ رهبر کنگره می تواند خود کافی است.

مودی گفت: کنگره نمی به یاد داشته باشید برای صرفه جویی اساسی در طول اضطراری و نجات قانون اساسی’ سرود است که باید “برای کسانی که اخراج چند دولت”.

بدون نام بردن از رهبر کنگره راهول گاندی مودی گفت: “من شنیده ام یک اپوزیسیون MP گفت: – ما را مورد ضرب و شتم مودی با چوب در 6 ماه. من نیز تصمیم گرفت من را بیشتر Surya Namaskar’. این را من به عقب و حتی قوی تر به چهره داشت. در هر صورت من مورد آزار قرار گرفته اند بسیار برای آخرین 2 دهه است که منفی خود را به سختی و مسائل”.

مودی در اقتصاد

صحبت در اقتصاد مودی گفت: دولت نگه داشته است مالی کسری بودجه در, بررسی افزایش قیمت نیز تحت بررسی است و کلان-ثبات اقتصادی.

کشاورزی بودجه قبل بود که 27,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر شده است با افزایش پنج بار به مورد Rs 1.5 لاخ کرور او گفت:, و اضافه کرد که بخش کشاورزی در بودجه افزایش یافته است 5 بار در طول تصدی NDA دولت است.

مودی در رم Janmabhoomi, Kartarpur

ساعت مودی گفت که هند نمی تواند صبر کنید تا مشکلات حل نشده باقی می ماند و آن NDA دولت عزم و قاطعیت است که منجر به وضوح از چند دهه مشکلات مانند Ram Janmabhoomi موضوع ماده 370 و Talaq سه گانه.

نخست وزیر کمک های مردم این کشور شاهد کار انجام شده توسط دولت بین 2014 و 2019 و در نتیجه رای به حزب بازگشت به قدرت با یک بزرگتر در دستور 2019.

“تا به حال ما همچنان با همان مسیر شما مقاله 370 نمی خواهد ملغی شده اند سه گانه Talaq نمی خواهد که رفته بود,” او گفت: مخالفان.

“مردم هند را نه تنها تغییر سرکار (دولت). آنها می خواهند ‘Sarokar’ (رفتار) به تغییر نیز هست. اگر ما کار کرده بود با توجه به روش های قدیمی و فرآیندهای فکری: مقاله 370 هرگز تاریخچه. زنان مسلمان را نگه داشته و رنج می برند با توجه به Talaq سه گانه,” او اضافه شده است.

“اگر ما کار می کرد به عنوان در راه رم Janmabhoomi مسئله را حل نشده باقی مانده است. Kartarpur صاحب راهرو خواهد بود نه یک واقعیت. خواهد بود وجود دارد هیچ هند-بنگلادش زمین توافق,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de