ساعت مودی نیست, ورود به سیستم از رسانه های اجتماعی. این یک برنامه ویژه برای روز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی که توییتی شب گذشته در مورد از دست دادن خود را در حساب های رسانه های اجتماعی این یکشنبه روز سه شنبه توییتی دوباره در مورد از دست دادن خود را در حساب های اجتماعی به زنان که زندگی و کار “الهام بخش ما”. یکشنبه در سوال اتفاق می افتد به روز بین المللی زنان.

“این روز من به دور من حساب های رسانه های اجتماعی برای زنان که زندگی و کار ما را الهام بخش. این کمک خواهد کرد که آنها را آتش انگیزه در میلیون است. آیا شما مانند یک زن و یا آیا شما می دانید که چنین الهام بخش ، به اشتراک گذاشتن این داستان با استفاده از #SheInspiresUs ایم” PM.

در عرض چند دقیقه از نخست وزیر توییت در روز دوشنبه “نه آقا” شد بالا روند در توییتر با حدود 50000 پاسخ به دو خط پست توسط هزاران نفر از پیروان.

سازمان دیده بان | ساعت مودی به پایان می رسد تعلیق در ترک رسانه های اجتماعی نشان می دهد برنامه ویژه

“یکشنبه این فکر از دست دادن من حساب رسانه های اجتماعی در Facebook, Twitter, Instagram & یوتیوب. را حفظ خواهد کرد شما تمام شده” ساعت مودی کرده ایم.

به زودی پس از PM جیر سیاسی واکنش آمد ضخیم و سریع است. پیشرو در کنگره شارژ شد حزب سابق رئیس راهول گاندی که با 12.2 میلیون پیرو است به مراتب پشت PM 53.3 میلیون دنبالکننده در توییتر.

“را نفرت نیست حساب های رسانه های اجتماعی” توئیتر خود نوشت کنگره رهبر راهول گاندی دقیقه پس از نخست وزیر حیرت زده طرفداران خود را.

این ساعت بیشتر به دنبال رهبر در Facebook و Instagram با 44 میلیون زیر در صفحه خود در Facebook و 35.2 میلیون زیر او را در عکس ها و ویدئو های برنامه Instagram. در یوتیوب او 4.5 میلیون مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>