ساعت مودی به احتمال زیاد برای حضور در ‘bhumi pujan’ به صورت Ram معبد در ایودیا on Aug 5

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در ایودیا کشیش آماده کرده ایم یک طرح استادانه درست شده برای سه روز آیین ودایی در رم Janmabhoomi سایت ابتدا در ماه اوت 3 و با پایان دادن به یک bhumi pujan’ در آگوست 5 برای ساخت و ساز از Ram معبد.

نارندرا نخست وزیر ممکن است به غیر روحانی پایه و اساس سنگ (bhumi pujan) در حدود ساعت 12.15 در آگوست 5 برای ساخت و ساز از Ram معبد با توجه به کاهنان ایودیا.

“زمانبندی برای پایه گذاری مراسم نخست وزیر تصمیم گرفته شده است با توجه به تقویم هندو و فرخنده ترین زمان (12.15 pm) در اوت 5 انتخاب شده است” Mahant کمال Nayan داس وارث Mahant Nritya گوپال داس رئیس روپیه Ram Janmabhoomi Tirath Kshetra اعتماد گفت.

مقام های ارتباطی از دفتر نخست وزیر (PMO) برای ایودیا دیدار هنوز منتشر نشده او اضافه شده است.

آیین ودایی برای ‘bhumi pujan’ شروع خواهد شد از ماه اوت 3 با ویژه puja از پروردگار گانش. با توجه به آیین هندو هر فرخنده مراسم آغاز می شود با عرضه به پروردگار گانش.

بعد کشیش انجام خواهد شد Ramacharya ‘پوجا” و در روز گذشته (اوت 5) یکی دیگر از ‘bhumi pujan’ انجام خواهد شد.

11-عضو تیم کشیش (Acharya) از بنارس و ایودیا انجام خواهد شد سه روز مراسم. در کل این مراسم کشیش از بنارس است که مجلس مربوط به حوزه های نخست وزیر مودی باید یک نقش برجسته.

در ازدواج خود مراجعه به ایودیا PM مودی است به احتمال زیاد باقی می ماند در معبد شهر برای دو ساعت. “PM سفر کوتاه خواهد بود و تنها محدود به bhumi pujan” گفت: Mahant Nritya کمال Nayan دس.

همچنین به عنوان خوانده شده| Ram معبد ارتفاع به افزایش بیشتر در گنبد افزود: تغییرات کلیدی مورد بحث در جلسه اچهنرا

کمال Nayan شد همچنین در حال حاضر در اعتماد جلسه در ایودیا در روز شنبه.

“سه روز مراسم با پایان دادن به bhumi pujan در آگوست 5 شروع خواهد شد از اوت 3 در رم Janmabhoomi. حدود 11 کشیش از کاشی (Varanasi) و ایودیا انجام خواهد شد این مراسم” اضافه شده کمال Nayan.

به مناسبت Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath نیز وجود داشته باشد. تنها چند انتخاب مردم خواهد بود در حال حاضر در bhumi pujan با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

با توجه به اعضای اعتماد PM مودی نیز به احتمال زیاد به اعلام پروژه های ایودیا ارزش چند هزار کرور در طول سفر خود به ایودیا.

وزیر Adityanath در حال حاضر به دستور مقامات ارشد دولت برای آماده سازی یک پیشنهاد برای ایودیا توسعه که فرستاده خواهد شد به مرکز.

این طرح ممکن است شامل برخی از طرح ها نیز از اوتار پرادش دولت همراه با طرح های جدید. این مرکز در حال حاضر مورد تایید چندین پروژه های توسعه برای ایودیا.

برخی از پروژه های در خط لوله:

ساخت و ساز از Ram معبد

ساخت بلندترین مجسمه Lord Ram

جدید ایودیا در 500 هکتار جدید شهرستان پروژه های تصویب شده توسط سازمان توسعه اچهنرا

فرمت های موجود در فرودگاه

Rs 133 کرور بسته از مرکز

Rs 122 کرور پروژه برای ساخت سربار کابل برق زیرزمینی

Rs 80 کرور پروژه قبل از ایودیا ایستگاه راه آهن (پروژه در حال حاضر در جریان است).

ایودیا نیز مگا پروژه های در دست “دولت شهر هوشمند’ طرح است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>