نخست وزیر نارندرا مودی دیدار خود Lok سبها حوزه بنارس در روز یکشنبه که در آن او خواهد افتتاح بیش از 30 پروژه از جمله 430-تخت فوق تخصص بیمارستان دولتی.

به گفته دفتر نخست وزیر او خواهد پرچم خاموش IRCTC ‘ماها Kaal اکسپرس’ از طریق یک لینک ویدئو.

برای اولین بار یک شبه قطار خصوصی در کشور خواهد شد اتصال سه Jyotirling زائر مراکز بنارس در اوتار پرادش و اوجائین و Omkareshwar در Madhya Pradesh.

ساعت مودی نیز اختصاص به ملت پاندیت Deendayal Upadhyaya یادبود مرکز و پرده 63-فوت قد مجسمه RSS ایدئولوگ.

به سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این امر می تواند بلندترین مجسمه رهبر در کشور است. بیش از 200 صنعتگران در روز کار می کرد و شب برای یک سال گذشته برای تکمیل ساختار.

یادبود مرکز خواهد شد که این نقوش از زندگی و زمان Upadhyaya. حدود 30 صنعتگران و هنرمندان از Odisha مشغول به کار در این پروژه در طول سال گذشته.

نخست وزیر خواهد حضور در یک تابع که در آن او خواهد اختصاص بیش از 30 پروژه به ملت. این شامل 430-تخت فوق تخصص بیمارستان دولتی در دانشگاه بنارس هندو و 74-تخت روانپزشکی در بیمارستان نیز در دانشگاه.

مودی خواهد افتتاح دو روز “کاشی Ek Roop Anek’ رویداد در پاندیت Deendayal Upadhyaya Hastakala Sankul نمایشگاه محصولات از سراسر اوتار پرادش است. او همچنین تعامل با خریداران و صنعتگران آمدن از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا و انگلستان و استرالیا.

نخست وزیر نیز برنامه ریزی شده برای شرکت در مراسم اختتامیه جشن سده از شری Jagadguru Vishwaradhya Gurukul و انتشار نسخه ترجمه شده از شری Siddhant Shikhamani گرانت در 19 زبان و نرم افزار تلفن همراه.

به گفته مقامات در بنارس PM مودی آدرس یک مکان تجمع و افتتاح Chowkaghat-Lehartara بیش از پل. او همچنین افتتاح ودایی علم مرکز در BHU.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im