ساعت مودی مگس له در سیگنال به چین می شود جلسه توجیهی در 11,000 فوت در stando…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در نگهبانی از نزدیک حرکت نارندرا نخست وزیر به همراه رئیس دفاع کارمندان (سی دی) به طور کلی Bipin Rawat و فرمانده ارتش ژنرال M N Naravane فرود در له در صبح روز جمعه به بررسی tri-خدمات آمادگی در برابر افراد مهاجم را ارتش آزادی بخش (PLA) و همچنین درک پیشنهادی de-تشدید و متارکه روند در چهار ایستادگی کردن نقاط.

ساعت مودی آدرس هندی سربازان در Thiksey نزدیکی له. او همچنین بازدید از سربازان مجروح در بیمارستان در Nimu نزدیکی له.

تصمیم برای PM مودی برای دیدار Ladakh بخش گرفته شده بود شب گذشته با مشاور امنیت ملی (NSA) agnew دست زدن به تاریخ و زمان آخرین دقیقه جزئیات با ژنرال Rawat. ساعت مودی Doval و Rawat ایستاده بود با هم به صورت چینی تجاوز در Doklam فلات در سال 2017.

ساعت مودی بود که در جریان شمالی و فرمانده ارتش Lt Gen Y K جوشی و چهاردهم فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ در Nimu ستاد ارتش.

این دیدار از ساعت مودی و ارتش برنج خواهد بود تقویت روحیه به نیروهای مستقر در شرق لاداخ. با NSA agnew بیرون آمدن از خود تحمیل انزوای له بازدید یک سیگنال بزرگ برای چین آن را به عنوان وسیله انتقال چگونه به طور جدی می کند هند مشاهده ایستاده با PLA.

اگر چه وزارت امور خارجی سخنگوی در روز پنج شنبه به نام برای سریع dis-نامزدی از مرز ده-تشدید روند زمان را با PLA نه در خلق و خوی به راه رفتن صحبت بین دو دولت بر روی زمین. با وجود صحبت کردن در مورد صلح و قطع تعامل PLA خروج نیروهای نظامی از Galwan, Gogra, چشمه های آب گرم و Pangong Tso را به یک مقدار زیادی از زمان و جدی اجبار.

به گفته فرماندهان نظامی این PLA در ادامه به اختصاص قلمرو خود را در تمام ایستادگی کردن نقاط فیزیکی استقرار در حالی که تعهد سطحی نازک شدن در عقب خروج چند وسایل نقلیه و تعداد کمی از مردان است. PLA می ایستد انباشته در Galwan دره رودخانه و تثبیت در Pangong Tso با زیرساخت های ارتقا دهید.

در مواجهه با یک سرکش دشمن هندی ارتش و نیروی هوایی به طور کامل مستقر برای جلوگیری از هر گونه تجاوز از PLA. روحیه نیروهای به نظر می رسد می شود بسیار بالا به خصوص پس از 15 ژوئن flare-up در Galwan. “ما هیچ نیت از شروع هر گونه زد و خورد اما هر گونه تجاوز از طرف دیگر خواهد بود به طور کامل دفع” گفت: یک فرمانده نظامی ارشد.

با درجه حرارت در شرق لاداخ و تبت بیش از 20 درجه سانتیگراد و سرعت بالا بادها, فراگیر, منطقه, عملیات های هوایی در منطقه در حال چالش با وزن محدود بودن اعمال را در طول آف به خصوص در مبدا سیستم عامل است. در حالی که نیروی هوایی اسرائیل را با استفاده از پایگاه هوایی در دشت در بدترین سناریو مورد PLA نیروی هوایی را جدی مشکل در عامل از فلات تبت. روزهای آینده نیز خواهد شد یک آزمایش از اثبات نشده, چینی, هوا, سیستم عامل, موشک های زمین و سیستم های خود را به عنوان نبرد شایستگی هرگز به چالش کشیده شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>