نارندرا نخست وزیر گفت که او تا به حال پرچم مسائل مانع اجرای کالاها و خدمات مالیات (GST) به کنگره-رهبری دولت در مرکز زمانی که او وزیر گجرات و در نهایت حل آنها پس از تبدیل شدن به نخست وزیر این کشور است.

او همچنین آمار در کنگره برای به تاخیر انداختن GST اجرای در طول بحث در حرکت با تشکر از رئیس جمهور هند در مجلس شورای اسلامی در روز پنج شنبه.

“اگر شما می دانستید که خیلی در مورد GST چرا شما تاخیر در اجرای آن” او پرسید: قبل از بازگویی دیدار با وزیر دارایی سابق تاجران میوه بیش از نیاز به آهن کردن تفاوت.

همچنین سازمان دیده بان | ‘Tubelight به تناسب هند’: زمانی که ساعت مودی jibes چپ مجلس در انشعابات

“به عنوان گجرات سانتی متر من گفته بود و سپس وزیر دارایی شری از تاجران میوه به آدرس نگرانی های تولیدی متحده قبل از نورد GST. شری آرون برآورده شدهاست خطاب به کسانی که نگرانی های قبل از اجرای GST. به ساعت من حل و فصل مسائل است که من تا به حال مطرح شده به عنوان سانتی متر” از ظ گفت.

پیشنهاد به هند تحت GST رژیم مورد بحث قرار گرفت و هر دو توسط NDA را اتل بیهاری واجپایی دولت و پس از آن UPA, دولت, رهبری, کنگره, اما آن را نمی تواند اجرا با توجه به مخالفت دولت.

همچنین به عنوان خوانده شده | در Rajya سبها سخنرانی PM لیست اقدامات انجام شده پس از انداختن 370 مقاله در J-K

مودی گفت که دولت وی به در نظر گرفتن پیشنهادات از حتی کنگره-حکومت متحده برای بهبود GST رژیم که معرفی شد توسط خود دولت در دوره اول.

“GST بود چندین بار تغییر. GST یک دستاورد بزرگ برای هند ساختار فدرال است. آیا ما توقف ایجاد تغییرات به آن اگر پیشنهادات آمده از کنگره-حکومت متحده ؟ ما نمی خواهد. ما تغییرات را با توجه به نیاز از این ساعت” از ظ گفت.

نخست وزیر نارندرا مودی نیز ذکر شده چند اولین زمانی دولت خود را در جامو و کشمیر پس از فرماندار حکومت تحمیل شد در دولت در حالی که حمایت از این مرکز را به حرکت به لغو ماده 370.

“برای اولین بار در دهه مردم جامو و کشمیر کردم مزایای رزرو. بلوک شورای توسعه نظرسنجی برگزار شد RERA به وجود آمد وجود دارد. برای اولین بار جامو و کشمیر کردم و جامع راه اندازی تجارت و تدارکات سیاست. اداره مبارزه با فساد راه اندازی شد وجود دارد گفت:” بعد از ظهر.

نخست وزیر گفت: در 18 ماه در J&K, 2.5 لاخ توالت ساخته شد panchayat انتخابات برگزار شد بیش از سه لاخ برق اتصال داده شد بیش از 3.5 لاخ Ayushman بهداشت طلا کارت صادر شد و زنان و بزرگان در ارتباط با دولت طرح بازنشستگی.

“تنها 3.5 هزار خانه ساخته شد تحت PM مسکن طرح تا مارس 2018 در حالی که در دو سال گذشته بیش از 24 هزار خانه ساخته شد تحت همان طرح,” او گفت:.

یادآوری است که در تامیل نادو MP و MDMK رهبر Vaiko به نام به حال 5 اوت یک روز سیاه برای جامو و کشمیر, نخست وزیر گفت: اوت 5 بود “یک روز سیاه برای کسانی که به ترویج تروریسم و تجزیه طلبی” در جامو و کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im