ساعت مودی صفحة ex-PMs و CMs: ‘او خواسته برای همکاری’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Manoj C G | دهلی نو | انتشار: 6 آوریل سال 2020 12:56:12 am

pm narendra modi, pm modi opposition, pm modi speaks to former presidents pms, pm modi speaks to opposition leaders on coronavirus, 9pm9minutes, 9 pm exercise, pm modi 9 pm exercise, no lights exercise 9 pm, pm modi speaks to leaders on coronavirus, india coronavirus, pm modi, india lockdown, coronavirus ساعت مودی چراغ لامپ در طول 9 دقیقه ورزش. (ANI)

نخست وزیر نارندرا یکشنبه رسیده به پیشینیان خود Manmohan Singh و H D Deve Gowda سابق رئیس جمهور از تاجران میوه و Pratibha Patil, و یک میزبان از وزرای ارشد و رهبران اپوزیسیون از جمله کنگره رئیس سونیا گاندی به دنبال همکاری خود را برای اقدامات است که دولت او در حال شکل گرفتن است برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“او به من گفت که این کشور با آن مواجه است از جمله یک تهدید جدی و او می خواهد همکاری همه برای غلبه بر این مشکل است. او گفت که دولت او در تلاش است تا به بهترین توانایی خود را و است که رهبران ارشد باید با گسترش همکاری خود را برای غلبه بر بحران” Gowda گفت: هند اکسپرس.

“من تا به حال ساخته شده است یک پیشنهاد به او را چند روز به عقب به دنبال پس از کشاورزی و کارگران بی زمین و کارگران کارگران ساختمانی…گفت: شما در تصمیم گیری های خاص شما انجام بهترین شما می توانید برای مبارزه با تاج” Gowda گفت.

مودی نیست نشان می دهد که آیا دولت برنامه ای برای لغو این مستند پس از 21 روز دوره, او گفت:. نخست وزیر سابق اما به نظر نمی رسد بیش از حد خوشحال با دولت در پاسخ به بحران است. “این کشور در مواجهه با یک وضعیت بحرانی است. من نمی خواهم به ترکیب سیاست است. وجود دارد بسیاری از مسائل که ممکن است به محصول. راه که در آن آنها سفارش برای هواکش های کیت…ما نیاز بسیاری از کیت. حتی امریکا گرفتن از چین این وضعیت است که به درستی به کار گرفته شده,” او گفت:.

کنگره منابع گفت: سونیا گاندی را به خود جلب کرد نخست وزیر با توجه به نامه های متعدد است که او و پسرش راهول گاندی نوشته شده بود به او در روزهای اخیر. نخست وزیر مطمئن است که او را نگاه به آنها.

“خانم گاندی توجه به نامه هایی که او و Rahul تا به حال نوشته شده است نشان می دهد کامل معماری برای مقابله با COVID بیماری همه گیر. او همچنین گفت: نخست وزیر است که ما به حمایت از دولت در هر تلاش. پیشنهادات اساسا دو-جانبه — چگونه به مقابله با بهداشت و درمان اضطراری و بحران اقتصادی” منابع گفت.

مودی در عین حال نیز صحبت تلفنی با SP کهنه کار و سابق اتحادیه وزیر Mulayam سینگ یاداو و پسر Akhilesh Yadav DMK رئیس M K استالین Trinamool کنگره ارشد و, West Bengal وزیر Mamata بانرجی Odisha وزیر و BJD رهبر Naveen Patnaik, Telangana وزیر و TRS رئیس K Chandrashekar رائو و غمگین رئیس Parkash سینگ Badal.

این گفتگو می آید جلوتر از خود را از ملاقات با رهبران احزاب سیاسی چهارشنبه از طریق ویدئو کنفرانس.

منابع گفت: رهبر مخالفان در Rajya سبها غلام نبی آزاد اسلامی و رهبر کنگره در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury خواهد شد و در این جلسه حضور با نخست وزیر است.

مودی تماس بگیرید به سونیا می آید در زمانی که کنگره به طور فزاینده ای تبدیل به انتقاد از دولت در پاسخ به شیوع و امروز reachout است که شاید برای اولین بار در چندین سال.

مودی ملاقات کرده بود Manmohan Singh و سونیا گاندی در ماه نوامبر 2015 در تلاش برای شکستن بن بست کالا و خدمات مالیات است.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>