ساعت مودی اعلام, باز, افتتاحیه Khelo هند دانشگاه های

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نخست وزیر نارندرا راه اندازی اولین Khelo هند دانشگاه های اینجا را در روز شنبه و گفت: این رویداد نشانه گام بعدی در این کشور ورزشی انقلاب.

به عنوان بسیاری از 3400 ورزشکاران از 159 دانشگاه های سراسر کشور با یکدیگر رقابت برای افتخارات بالا در سراسر 17 رشته از جمله راگبی است که در میان شش تیم رویدادها.

PM راه اندازی چند رشته رویداد ورزشی را از طریق یک ویدئو کنفرانس مرکز.

او آن را به نام یک لحظه تاریخی برای هند ورزشی.

“این نشانه گام بعدی در این کشور ورزشی انقلاب” ساعت مودی گفت که در آدرس خود.

“تاریخ جدید ساخته شده در Odisha امروز. این است که نه تنها یک لحظه تاریخی در ورزش بلکه یک گام بزرگ برای آینده, هندی, ورزشی,” او اضافه شده است.

در حال حاضر در جواهر لعل نهرو ورزشگاه سرپوشیده در میان دیگران بودند Odisha وزیر Naveen Patnaik, union, وزیر ورزش Kiren Rijiju و Dharmendra Pradhan که دارای نفت و گاز نمونه کارها در اتحادیه کابینه. ورزشی, منشی, Radhey Shyam Julaniya نیز وجود دارد.

آس اسپرینتر Dutee Chand که دانشجوی KIIT میزبان دانشگاه نیز بخشی از این رویداد.

علاوه بر Dutee وجود دارد دیگر ورزشکاران با استعداد مانند منگالور دانشگاه سه گانه بلوز Jay شاه هم تیمی خود دونده فاصله نارندرا Pratap Singh پونا دانشگاه دونده فاصله Komal Jagadale و Acharya Nagarjuna دانشگاه اسپرینتر Yarraji Jyothi که می تواند کیفیت این رقابت ها در دو و میدانی ،

مودی گفت: Khelo هند دانشگاه بازی خواهد شد با ارائه یک پلت فرم برای ورزشکاران جوان به تحقق رویاهای خود را.

“در روزهای آینده شما باید شانس خود را برای برنده شدن بیش از 200 مدال طلا. شما نیز فرصت را از بهتر اجراهای خود را, شما باید این شانس را به ارتفاعات جدید به قابلیت های خود را,” او گفت:.

“شما نه تنها در برابر یکدیگر به رقابت اما مهم ترین چیز این است که شما در حال رقابت در برابر خود را.

“کار سخت خود را در اینجا خود را خانواده خود را و هند رویاهای رو به جلو است.” در تمجید از ابتکار عمل دولت نخست وزیر گفت: “Khelo هند برنامه دارای یک نقش حیاتی در جذب و شناسایی جوان استعدادهای ورزشی از سراسر کشور است.”

“این Khelo هند ابتکار بهبود سطح ورزش و ورزشکار در کشور است. آن را بهبود زیرساخت های ورزشی در کشور” مودی گفت.

نخست وزیر گفت که دلگرم کننده برای دیدن استعداد جوانان و بیرون آمدن از Khelo هند ابتکار از شهرهای بزرگ اما از مکان های کوچک.

“آنها از ضعیف زمينه مشترک مردم از ردیف 2 ردیف 3 شهرستانها. آنها را ایجاد کرده است یک امید جدید برای کشور” مودی گفت.

“ما در حال ترویج شفافیت در شناسایی و انتخاب ورزشکارانی است که منجر به عملکرد بهتر از ورزشکاران ما در صحنه بین المللی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>