ساعت مودی صندلی ملاقات به بحث در مورد بخش کشاورزی اصلاحات

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Harikishan Sharma | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 3 مه سال 2020 6:40:49 am

mann ki baat, mann ki baat today, mann ki baat live, coronavirus, coronavirus in india, coronavirus live iupdates,mann ki baat 2020, narendra modi, narendra modi mann ki baat, mann ki baat today live, mann ki baat time, mann ki baat today time, mann ki baat date, modi, modi live, modi live mann ki baat, narendra modi live mann ki baat, mann ki baat live today, mann ki baat 2020 live در یک سری از جلسات این هفته نخست وزیر در حال حاضر بررسی چندین بخش از قبیل برق, آموزش و پرورش, عمران, حمل و نقل هوایی, دفاع, هوافضا, زغال سنگ و معدن; و مورد بحث و بررسی راهکارهای افزایش سرمایه گذاری است.

به عنوان دولت آماده به جوانی از سر گرفتن اقتصاد با کاهش مستند نارندرا نخست وزیر در روز شنبه برگزار می شود جلسه به سهام اصلاحات در بخش کشاورزی مورد بحث و بررسی اقدامات مختلف از جمله توسعه ‘e-نم به یک پلت فرم سیستم عامل’ برای فعال کردن تجارت الکترونیکی و ایجاد کالا-تخته های خاص و یا شوراها برای افزایش صادرات محصولات کشاورزی است.

این نشست سطح بالا نیز با حضور وزیر خانه آمیت شاه, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman و کشاورزی وزیر نارندرا سینگ تومار, بررسی بر “مثبت و منفی” زیستی-پیشرفت های فن آوری در کشاورزی است.

این جلسه در یک زمان می آید زمانی که اصلاحات در بخش کشاورزی باقی می ماند گیر کرده است. در ماه ژوئیه سال گذشته دولت تشکیل nine-عضو پرقدرت کمیته وزرای ارشد با سپس ماهاراشترا سانتی متر Devendra Fadnavis منصوب شدن به عنوان convenor. این کمیته قرار بود به ارائه گزارش خود در عرض دو ماه اما موفق به انجام این کار تنها بعدا — توصیه های تا به حال ساخته شده است.

“ساعت نارندرا برگزار شد جلسه امروز به تأمل در مسائل و اصلاحات مورد نیاز در بخش کشاورزی. تاکید ویژه داده شد در اصلاحات در کشاورزی, بازاریابی, مدیریت عرضه مازاد دسترسی کشاورزان به نهادی اعتباری و آزادی بخش کشاورزی از محدودیت های مختلف با مناسب حمایت از قانون” در سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه ای گفت.

“تمرکز بر روی ساخت مداخلات استراتژیک در بازاریابی موجود اکو سیستم و آوردن اصلاحات مناسب در زمینه سریع توسعه کشاورزی گفت:” بیانیه است.

در یک سری از جلسات این هفته نخست وزیر در حال حاضر بررسی چندین بخش از قبیل برق, آموزش و پرورش, عمران, حمل و نقل هوایی, دفاع, هوافضا, زغال سنگ و معدن; و مورد بحث و بررسی راهکارهای افزایش سرمایه گذاری است.

به سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: “حمایتی به اعتبار جریان به تقویت زیرساخت های کشاورزی, ویژه Kisan کارت اعتباری اشباع درایو PM-Kisan ذینفع و تسهیل درون و داخل دولت و تجارت و کشاورزی و تولید برای اطمینان از منصفانه بازگشت به کشاورزان شدند برخی از مناطق مهم تحت پوشش. توسعه e-نم به یک پلت فرم سیستم عامل برای فعال کردن تجارت الکترونیکی یکی از مباحث مهم است.

بحث نیز نشأت بر امکانات یونیفرم چارچوب قانونی برای تسهیل راه های جدید برای کشاورزی که دم سرمایه و فناوری در کشاورزی, اقتصاد.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>