ساعت مودی می پرسد وزرا و مقامات به آمادگی برای پست-مستند سناریو

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه وزرای خود خواسته به تهیه لیستی از 10 تصمیم های مهم و 10 اولویت مناطق تمرکز در پس از 21 روز مستند به پایان می رسد یک نسخه از دفتر نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه گفت:.

نخست وزیر همچنین گفت که آن را “ضروری به استراتژی برای اورژانس وضعیت” یک بار در این مستند به پایان می رسد.

این مستند به اجرا گذاشته شد در 25 مارس یک روز بعد از مودی آدرس به ملت. در آدرس خود را به نخست وزیر گفته بود که 21 روز مورد نیاز برای شکستن چرخه عفونت ناشی از Sars-CoV-2 ویروس طبق کارشناسان از این رو او خواستار سراسر کشور مستند به حداقل رساندن مردم به تماس با مردم و رعایت اجتماعی فاصله.

در تعامل با مرکزی وزیران از طریق ویدئو کنفرانس امروز ساعت مودی قدردانی رهبری از وزرا و گفت که مستمر بازخورد ارائه شده توسط آنها موثر بوده است در strategising برای مقابله با Covid-19.

نخست وزیر در ادامه گفت که ضروری است که رهبران برقراری ارتباط exhaustively با دولت به خصوص در مناطق که در نقاط مهم برای Covid-19 همه گیر می شود مطلع از وضعیت زمین و همچنین ارائه راه حل به مشکلات در حال ظهور. او خواسته وزیران به popularise Aarogya Setu برنامه در مناطق روستایی و مردمی نهاد.

به نمونه هایی از راه حل های نوآورانه در زمان مستند, نخست وزیران گفت که کشاورزان می تواند متصل به mandis از طریق راه حل های فن آوری مانند “کامیون aggregators’ روی خطوط برنامه مبتنی بر خدمات تاکسی.

حاکی از این است که مستند اقدامات و اجتماعی فاصله باید دست به دست ظ گفت که ضروری است به استراتژی برای شرایط اورژانس یک بار مستند به پایان می رسد.

تمام وزرای, اصلی, وزیر کابینه وزیر و دیگر مقامات ارشد دولت مرکزی شرکت در تعامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>