ساعت مودی اعلام کرد Rs 500 کرور روپیه کمک برای cyclone-آمار Odisha

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ستایش Odisha برای آن استادانه دست زدن به این وضعیت در پی طوفان Amphan نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه اعلام کرد Rs 500 کرور روپیه پیشرفت کمک. او مطمئن است که مرکز کار می کنند شانه به شانه Odisha در این برهه مشکل و به همه کمک های ممکن برای مرمت و بازسازی زیرساخت ها در مناطق آسیب دیده از طوفان.

ساعت مودی که در انجام یک نظر سنجی های هوایی از طوفان-مناطق آسیب دیده از بلسر و Bhadrak همراه با وزیر Naveen Patnaik و فرماندار پروفسور Ganeshi لعل گفت که او تا به حال یک بررسی مفصل از ضرر و زیان در بخش کشاورزی, مسکن, قدرت ارتباطات و زیرساخت ها است.

“هر کس در حال مبارزه Covid-19. در چنین زمان ما تا به حال یک سوپر گردباد در برخی از نقاط هند است. این شد بسیار نگران کننده است. در همان زمان با توجه به این خوبی تاسیس فرآیندهای در اوریسا جان بسیاری را نجات داده شد. تبریک به مردم و دولت اوریسا” گفت: ساعت مودی.

PM گفت: در انتظار بررسی وضعیت در امور بلند مدت امداد مرمت و بازسازی این مرکز تصمیم گرفته است برای ارائه پیش کمک Rs 500 کرور روپیه و سابق gratia تومان 2 لاخ به نزدیک ترین خویشاوندان مرحوم و Rs 50,000 تا به طور جدی زخمی در طوفان در دولت است. او گفت: Odisha دولت به زودی ارائه گزارش به مرکز پس از ارزیابی ضرر و زیان خود را و پس از آن یک وزرا مرکزی تیم.خواهد رسید بلافاصله و ارزیابی خسارت. اما Odisha مقامات گفت: مشخص نیست که آیا این مقدار خواهد بود که از فاجعه ملی پاسخ صندوق و یا مرکز به اشتراک گذاری از دولت در واکنش به این فاجعه صندوق.

طبق برآورد اولیه توسط دولت 44.80 لاخ مردم شده اند در از 1500 گرم panchayats. به طور مشابه محصولات کشاورزی در بیش از 1 لاخ هکتار زمین های کشاورزی را دچار آسیب می رساند. علاوه بر قدرت زیرساخت های توزیع شده است به شدت تحت تاثیر قرار با چرخاندن و کشیدن از قطب های الکتریکی آسیب به ترانسفورماتور و پستهای تحت تاثیر طوفان Amphan در چهار بدترین مناطق آسیب دیده از بلسر, Jagatsinghpur, Kendrapara و Bhadrak.

این Odisha دولت امروز گفته شده است وجود دارد هیچ تاییدیه از هر گونه از دست دادن زندگی انسان در این دولت با توجه به طوفان Amphan. وجود دارد گزارش از سه گردباد مربوط به مرگ و میر در بلسر, Bhadrak و Kendrapara مناطق. ویژه امداد کمیسر P K ینا گفت: علل متفاوت بود.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>