PM Lee اطمینان PM مودی که سنگاپور را برای مراقبت از کارگران هندی در میان Covid-19…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong مطمئن همتای هندی او نارندرا مودی در روز پنج شنبه که دولت او را برای مراقبت از کارگران مهاجر هندی در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

رهبران دو کشور در مورد Covid-19 وضعیت در کشورهای خود و “توافق برای همکاری با یکدیگر در چالش های ناشی از این بیماری همه گیر نگه داشتن زنجیره تامین دست نخورده و نگه داشتن لوازم ضروری روان” با توجه به بیانیه ای که توسط لی on Facebook.

به عنوان روز پنج سنگاپور با ثبت بیش از 11,000 Covid-19 موارد با اکثریت آنها مربوط به اجازه کار دارندگان زندگی در کارگر خارجی خوابگاه کانال اخبار آسیا گزارش شده است. در مجموع 21 از این خوابگاه شده اند تعیین شده به عنوان جداسازی مناطق به عنوان Coronavirus شد و در ادامه به تاثیر کارگران مهاجر.

“من تشکر PM مودی به هند کمک کند که ما به خانه آورد برخی از سنگاپور از هند به تازگی. من به او اطمینان داد که ما را برای مراقبت از هند کارگران مهاجر در اینجا فقط به عنوان ما برای مراقبت از سنگاپور,” لی نوشت: در Facebook post.

“این کارگران مهاجر ساخته فداکاری های شخصی برای رسیدن به محل کار در اینجا. آنها کمکهای بسیاری به سنگاپور بنابراین ما مسئولیت داریم که برای آنها,” او اضافه شده است.

لی همچنین گفت که او قدردانی مودی “تاکید و از تلاش های ما در به دنبال پس از کارگران مهاجر و تضمین است که آنها را نکنید که این”.

مودی توییتی که او تا به حال رد و بدل انداز در Covid-19 همه گیر با لی و “او را برای حمایت و مراقبت در حال گسترش به شهروندان هند در سنگاپور”. هند و سنگاپور همکاری استراتژیک می تواند کمک به ثبات و رفاه در پست Covid او اضافه شده است.

لی اشاره کرد که سنگاپور بود که در میان یک “مدار شکن” در حالی که هند در حال اجرا در سراسر کشور مستند از اواخر ماه مارس “نه یک تصمیم ساده در یک کشور بزرگ از 1.3 میلیارد نفر از مردم”.

در ضمن امور خارجی وزیر S Jaishankar مورد بحث Covid-19 بحران و راه های غلبه بر این بیماری همه گیر در حین مکالمات تلفنی با همتایان خود از آمریکا و روسیه, عربستان سعودی, عمان, و برزیل در روز پنج شنبه.

“جهان در حال تغییر #تاج عصر دیپلماسی است. قوی دوستی رشد حتی تقریبا. یک روز مشغول صحبت با وزرای خارجه روسیه و برزیل و ایالات متحده و عربستان سعودی و عمان” Jaishankar توییتی.

او گفت که او و وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo تا به حال در مورد Covid-19 پاسخ دو کشور و “اهمیت همکاری های بین المللی” و همکاری نزدیک در پیامدهای و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر. آنها همچنین رد و بدل انداز در افغانستان, وضعیت, او گفت:.

وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus گفت Pompeo و Jaishankar مورد بحث دو جانبه و همکاری های بین المللی برای مهار و کاهش Covid-19 از جمله “حصول اطمینان از در دسترس بودن دارویی و تجهیزات پزشکی”.

Jaishankar توییتی که او و وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف در مورد آینده BRICS (برزیل-روسیه-هند-چین-آفریقای جنوبی) وزرای امور خارجه دیدار و بررسی تحولات اخیر مربوط به افغانستان است. “همکاری های ما در #coronavirus ما نشان دهنده خاص, دوستی,” او گفت:.

در طول صحبت خود را با عمان وزیر امور خارجه یوسف بن علوی, Jaishankar ضمن قدردانی عمان مراقبت از مهاجران و مطمئن باشید او از هند حمایت جمعی مبارزه با کروناویروس. گفتگو همچنین فرض بر این اهمیت به عنوان یک عمان شاهزاده خانم روشن در روز چهارشنبه او تا به حال هیچ اتصال به جعلی پرینت ارسال شده توسط یک فرد جعل هویت او.

Jaishankar تشکر عربستان سعودی وزیر خارجه فیصل بن فرحان آل سعود برای مراقبت از جامعه هند در انگلستان و در مورد بحث “ما منافع مشترک در تضمین سلامت و امنیت غذایی”.

در مکالمه تلفنی با برزیل وزیر خارجه ارنستو Araujo, Jaishankar بررسی و پیگیری از رئیس جمهور Jair Bolsonaro سفر به هند در ماه ژانویه و رد و بدل کردن یادداشت در مسائل جهانی از جمله بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>