ساعت Kisan Samman Nidhi: 8.19 cr کشاورزان دریافت 1st قسط در اینجا چگونه برای بررسی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه امور Nirmala Sitharaman در آدرس نهایی tranche تومان 20 lakh کرور بسته اقتصادی در روز یکشنبه اطلاع داد که 8.19 کرور ذینفع کشاورزان PM Kisan Samman Nidhi (PM-KISAN) باید یک قسط از 2,000 تومان در زیر Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana.

“یک بار از 2,000 تومان رسیده است 8.19 کرور کشاورزان در مجموع مقدار Rs 16,394 کرور. NSAP سود کردم Rs 1,405 کرور در قسط اول و Rs 1,402 کرور در 2 قسط هدف از 3,000 تومان کرور روپیه تقریبا به دست آورد” Sitharaman گفت.

Pradhan Mantri Kisan Samman Nidhi (PM-KISAN) یک بخش مرکزی طرح با 100% بودجه از دولت هند است. این طرح موثر است از 1.12.2018.

همچنین بخوانید: بسته اقتصادی را چند برابر اثر می گوید: FM Nirmala Sitharaman

تحت این طرح درآمد پشتیبانی از 6000 تومان/- هر سال ارائه شده است برای تمام خانواده کشاورز در سراسر کشور در سه قسط مساوی تومان 2,000 هر چهار ماه. پس از راه اندازی این طرح پنج قسط از 2,000 تومان ارائه شده به کشاورزان است.

اما کسانی که ذینفع دریافت کرده اند که این اقساط در حساب خود می توانید وضعیت خود را آنلاین در وب سایت دولت.

همچنین بخوانید: ‘دولت مالی بسته محرک کاملا ناکافی’ – Ex-FM چیدمبرم

جزئیات موجود ذینفع در دسترس هستند در pmkisan.gov.در حالی که یک لیست جدید با جزئیات تمام متقاضیان جدید و سود برای سال 2020 به زودی آپلود در سایت. کسانی که به دنبال یک به روز رسانی وضعیت خود را در زیر طرح می توانید از وب سایت دولت بازدید برای همان. وزارت کشاورزی و کشاورزان رفاه خواهد شد و انتشار فهرست جدید از کشاورزان با بهره گیری تحت PM Kisan Samman Nidhi ماه مه سال 2020 است.

کشاورزان همچنین می توانید بررسی وضعیت پرداخت خود را از طریق ‘کشاورزان گوشه ای’ در پورتال.

مدارک مورد نیاز

ذینفع باید یک Aadhaar کارت و حساب بانکی. متقاضیان جدید می توانید اسناد و مدارک خود را از طریق ‘کشاورزان گوشه ای’ در پورتال.

چگونه برای بررسی وضعیت

ذینفع می تواند دسترسی به لیست آنلاین در مراحل ساده با مراجعه به ‘کشاورز گوشه ای از نوار منو در ساعت Kisan سایت. بر روی لینک کلیک کنید برای ‘ذینفع لیست و وارد کردن دولت های منطقه و زیر منطقه بلوک و ایجاد جزئیات. سپس با کلیک بر روی “دریافت گزارش’ برای دسترسی به لیست کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>