ساعت مراقبت صندوق های متعدد مالیات مزایای برای افراد و شرکت ها همه…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حرکت دولت به کمک های مالی به PM مراقبت صندوق جذاب تر و با اعطای 100% معافیت مالیاتی سهم زیر بخش 80G از مقررات مالیات بر درآمد است که به احتمال زیاد برای کمک به پاک کردن منابع برای صندوق ایجاد شده به طور انحصاری برای بلایای طبیعی مانند شیوع کروناویروس. این صندوق اعلام شد نخست وزیر در هفته گذشته و این دعوت فردی سهم مهم نیست چقدر کوچک هستند. نارندرا نخست وزیر است که رئیس PM مراقبت صندوق اعتماد و اعضای آن عبارتند از وزیر دفاع Rajnath Singh, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman.

ما شما را به برخی از حقایق کلیدی در مورد صندوق که شما نیاز به دانستن قبل از ساخت هر گونه کمک.

1. دولت به ارمغان آورده است در یک فرمان به کمک های مالی به PM مراقبت صندوق واجد شرایط به صورت 100% کسر در بخش 80 گرم از آن عمل می کنند. بیشتر از حد در کسر 10 درصد از درآمد ناخالص نیز باید نمی شود قابل استفاده برای کمکهای مالی به PM مراقبت صندوق.

2. دادن پول به صندوق تا 30 ژوئن 2020 باعث می شود شما واجد شرایط برای این ادعا کسر از مالیات بر درآمد برای سال مالی 2019-20. این یک فرصت بزرگ برای کسانی که ممکن است از دست رفته در صرفه جویی در برخی از پول از طریق سرمایه گذاری واجد شرایط برای کسر مالیات u/s 80 گرم.

3. فرمان صادر شده در روز سه شنبه ساخته شده است آن را حتی بیشتر جذاب برای افراد و شرکت ها پرداخت حمایتی به مالیات بر درآمد سال مالی 2020-21 تحت رژیم جدید. آنها می توانند کمک مالی به PM مراقبت صندوق تا تاریخ 30 ژوئن این سال و نه تنها ادعای کسر در بخش 80 برابر درآمد سال مالی 2019-20 بلکه باقی می ماند واجد شرایط برای اعطایی مالیات رژیم برای درآمد تعلق در سال مالی 2020-21.

4. راه های مختلفی وجود دارد از ساخت پرداخت به صندوق. مردم راحت با انتقال الکترونیکی می توانید با استفاده از جزئیات زیر به آنلاین نقل و انتقالات. این صندوق می پذیرد هر مقدار به عنوان یک سهم. نام کاربری: PM مراقبت شماره حساب: 2121PM20202 , IFSC کد: SBIN0000691 SWIFT Code: SBININBB104 نام بانک و شعبه: بانک دولتی هندوستان, New Delhi شاخه اصلی.

5. پرداخت به صندوق نیز می توان با استفاده از آپی ID PM مراقبت صندوق است که: [email protected]

6. به غیر از موارد فوق از حالت های زیر از پرداخت به صندوق در دسترس هستند در وب سایت – pmindia.gov.در. هر فرد می توانید بروید و انتخاب گزینه مناسب از روش های زیر:

کارت های بانکی و کارت های اعتباری

بانکداری اینترنتی

آپی (BHIM, PhonePe آمازون, پرداخت, گوگل, پرداخت, PayTM, Mobikwik و غیره.)

RTGS/نفت

7. ارائه به قبول کمک های مالی از همکاران خارجی است که هنوز هم در انتظار. رسمی صفحه وب به صورت PM مراقبت کمک های مالی می گوید آن است که به احتمال زیاد اعلام کرد در آینده 2-3 روز زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>