ساعت مراقبت در صندوق دریافت پول از شرکت های چینی: AM Singhvi

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

جنگ لفظی بین کنگره و حکم Bharatiya Janta Party (BJP) بیش از هند و چین مرز درگیری بیشتر تشدید در روز یکشنبه با یک دور تازه از اتهامات و ضد اتهامات وارد شده توسط رهبران هر دو طرف. اولین کنگره رهبر Rahul Gandhi, missionary, PM, Narendra Modi, بالا بردن موضوع “امنیت ملی” پس از خود را ماهانه ‘Mann Ki Baat’ آدرس رادیو و سپس اتحادیه خانه وزیر Amit Shah متهم کنگره رهبر راهول گاندی از کم عمق سیاست تراز وسط قرار دارد با پاکستان و چین منافع.

آن را در حال حاضر شده است به دنبال با یک حمله کلامی توسط کنگره رهبر Abhishek مانو Singhvi که ادعا کرده است که ساعت مراقبت در صندوق دریافت پول از یک شرکت چینی مرتبط با نظامی خود را. او همچنین ادعا کرد که چندین BJP رئیس جمهور در طول سال تور چین و تعامل با حاکم چین حزب کمونیست (CCP).

“هیچ رئیس جمهور از هیچ حزب سیاسی در این کشور تا به حال به طور مداوم مبادلات با CCP مانند BJP رئیس جمهور حق از Rajnath Singh به کرد جی به Amit Shah. شده اند وجود دارد بازديد و هیئت های بین BJP و CCP بارها و بارها” Singhvi گفت: در روز یکشنبه.

همچنین بخوانید: “شما چه می گویند چین و پاکستان مانند”: آمیت شاه حمله کوبنده در راهول گاندی

در روز شنبه BJP را متهم کرده بود که به راجیو گاندی بنیاد, ریاست کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی از دریافت وجوه از سفارت چین بین سال های 2005 و 2009 در کنگره به رهبری دولت UPA تصدی جدا از دیگر گفته می شود خطرناک سهم و معاملات به صندوق. کنگره صادر کرده است توضیح بعد از آن در روز و ادعا کرد که BJP بود کشیدن راجیو گاندی بنیاد برای منحرف کردن توجه از دولت را از دست داده و فعلی مرز بحران با چین که دیدم 20 سربازان ارتش هند کشته در Galwan دره در شرق لاداخ در امتداد خط کنترل واقعی (لاک).

Singhvi ساخته شده در تم های وی از سوی مامورین که با وجود برخی اشاره سوالات توسط حزب در تاخت و تاز چینی از ماه مه سال 2020 دولت sidestepping آنها.

“در چند روز گذشته ما به شما نقشه, نقاط, مکان های, تصاویر ماهواره ای, عکس اما پاسخ شده است – راجیو گاندی پایه و اساس است. من عمدا ساخت یک بیانیه که نیاز من نیست و من جرات ساعت, دولت و حزب حاکم به تحریف بعدی من بیانیه” Singhvi بیان شد که در کنگره حزب, وب سایت رسمی.

او رفت و به سوالات بیش از این اتهام کمک مالی به PM مراقبت صندوق تاسیس شده به تازگی توسط نخست وزیر نارندرا مودی به بسیج امداد پول برای مقابله با بحران هایی مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

“Rs 7 کرور در این صندوق دریافت شده از Huawei. هر کس می داند Huawei است alter ego از افراد ارتش آزادی بخش (PLA) از این رو دولت چین. 30 کرور رسیده از شرکت infinite. Paytm با 38% چینی کنترل سهام اهدا کرده است,” Singhvi بود گفت: به نقل از وب سایت رسمی حزب کنگره.

اوایل امروز در یک مصاحبه به آژانس خبری آنی, Amit Shah گفت که NDA دولت آماده بود برای بحث و گفتگو در هند و چین مرز درگیری در پارلمان.

“وجود خواهد داشت و مجلس (جلسه). اگر شما می خواهید به بحث در مورد ما خواهد شد. اجازه دهید همه چیز بحث از سال 1962 تا امروز. هیچ کس ترس از بحث و بررسی است. اما زمانی که سربازان این کشور در حال ساخت تلاش های دولت و جامد مراحل پس از مصرف یک پایه که در آن زمان ساخت اظهارات که لطفا پاکستان و چین نباید انجام شود” گفت: شاه.

همچنین بخوانید: هنگامی که وجود دارد خواهد بود صحبت از ملت امنیت ؟ راهول گاندی می پرسد PM مودی

او همچنین آمار در راهول گاندی برای وی از سوی مامورین که ساعت مودی “فیلم تسلیم” قلمرو هند به چین با انکار چینی تهاجم و اشغال سرزمین های هندی در دو ماه گذشته.

“این است که یک ماده از خود اندیشی برای او (راهول گاندی) و کنگره که برچسب است که گرفته شده رو به جلو توسط پاکستان و چین است. آن است که نه برای من. آن است که یک ماده از نگرانی برای کنگره که در توییتر با خود رهبر است که با تشویق پاکستان و چین است. به شما می گویند چه چین و پاکستان بود. و در این زمان بحران گفت:” شاه ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>