رهبر مخالفان در بیهار مجلس Tejashwi Prasad Yadav روز دوشنبه در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در وزیر Nitish کومار برای رفتن به عقب در حزب خود را ایستاده به هر یک کامیون با بی جی پی در خارج از کشور تنها به پیوستن به آن در دهلی نو و به اشتراک گذاری مرحله با اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به کمپین NDA نامزدها.

Tejashwi را RJD رقابت چهار نفر از 70 کرسی در دهلی نو در اتحاد با کنگره است. معاون سابق وزیر که همچنین مبارزه برای RJD نامزدها همراه با بیهار کنگره رئیس مادان موهان جها روز یکشنبه گفت که Nitish Kumar دهکدهای نمایش داده می شود یک حس ناامیدی برای به اشتراک گذاشتن مرحله با شاه و در انجام این کار “شکسته است تمام سوابق گذشته از گفتن نهفته است.”

در یک بیانیه Tejashwi همچنین حمله کومار برای نام تجاری دهلی نو به عنوان یک شهر بدتر از هر در بیهار و گفت که او شگفت زده شد در “بی پروایی نشان دادن شیوه ای” که در آن وزیر است سعی در لکه دار کردن تصویر از دهلی نو که همچنان به مقصد مورد علاقه برای “کرور Biharis”.

“این یک شگرد لطفا به شاه از او پرسید: اضافه کردن “کومار باید پاسخ دهد که چرا او 15 سال حکمرانی خوب رژیم شده است و قادر به بررسی مهاجرت به مقصد خارج از دولت است. سیاسی خود را اجبار گرفتاری و بی دلیل همه آشکار در روز یکشنبه با وجود تلاش های خود را برای استتار آنها را با فصاحت و بلاغت است.”

Tejashwi رفت چکش خود را به نقطه گفت: “اگر شما (Kumar) فکر می کنم که زیرساخت های آموزش و پرورش و سیستم مراقبت های بهداشتی از دهلی نو در حال بدتر از آن در بحار سپس کمی وجود دارد که می توان گفت حدود خود را درک و قدردانی از چیزهایی که در سطح زمین است.”

او متهم کومار که سر Janata Dal (ایران) با انجام دور عمل صدور گزارش دولت کارت در کشور و داشتن ابتکار عمل به تقاضای حساب از مخالفان حکومت ایالتی که او ادعا به مبلغ “دفاع غیرقابل دفاع.” این JD (U) است که رقابت دو کرسی در دهلی نو.

بدون نام بردن از دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, کومار در طول جلسات خود را در Burari و سنگم Vihar گفته بود: “برخی از مردم بیشتر علاقه مند به تبلیغ و تبلیغات و عادت ستایش خود را. نمی کنیم … کسانی که این دستور به حکومت دهلی نو انجام شد هیچ چیز نیست.”

پینوشت Nitish کومار دولت اتهام شکست در چندین جبهه به RJD رهبر گفت که 500 کودکان درگذشت حاد آنسفالیت سندرم (AES) در دولت علاوه بر هزاران نفر جانشان را از دست دادند با توجه به موج گرما و سیل. “در کل کشور به تماشای فاجعه بار آب-ورود سرمایه دولت در تلویزیون اما به جای مبارزه برای دسته بندی خاص وضعیت و بسته های ویژه برای بیهار شما مشغول ستایش رهبران که تحت فشار قرار دادند که این کشور در بحران را با توجه به پایان خود” او متهم شده است.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de