‘لطفا از خواب بیدار شوید,’ ساینا Nehwal, Kashyap, Jayaram می گویند BWF قرار دادن بازیکنان در خطر…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بالا shuttlers از سراسر جهان آمار در فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) برای گرفتن رمان شیوع کروناویروس “بیش از حد به آرامی” و قرار دادن آنها در “خطر” پیش رفتن با آن در مسابقات بین المللی است.

Coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر اعلام شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روز چهارشنبه منجر به حدود 5000 مرگ و میر در سطح جهان است.

آن را نیز به شدت تحت تاثیر ورزشی تقویم با چندین رویداد در سراسر جهان در حال یا به تعویق افتاده و یا لغو.

بخوانید | لیگ به تعویق افتاد, مارس 15 توسط BCCI با توجه به کروناویروس تهدید

ستاره های بین المللی از جمله المپیک لندن مدال برنز ساینا Nehwal سابق جهان شماره 1 Kidambi Srikanth و ex-صفحه 10 بازیکن هانس-Kristian Vittinghus ابراز نگرانی های خود را و خواسته BWF به تعلیق تمام آن آینده مسابقات.

“من صادقانه آن را دریافت نمی کند! ما نباید سفر به جهان در حال بازی بدمینتون,” دانمارک Vittinghus سابق جهان شماره 8 گفت: در یک پست که به اشتراک گذاشته شده در حساب های رسانه های اجتماعی.

او خواست BWF به دنبال دیگر ورزشی فدراسیون در تعلیق حوادث.

Vittinghus نوشت: “با برخی از مسابقات در حال بازی در حالی که دیگران در حال لغو شدن و مقدماتی المپیک سال همچنان ادامه دارد, بازیکنان سمت چپ با انتخاب بین خطر نه تنها سلامت خود را, اما همچنین سلامت از آنهایی که در اطراف آنها.

“… و یا از دست دادن در مسابقات است که دیگران را به خطر می اندازند به از دست دادن نه تنها بازی های المپیک, اما همچنین رتبه بندی نقاط است که می دهد دسترسی به تمام حوادث بزرگ است. ما نباید در این موقعیت قرار داده.” Vittinghus ارسال شد بازتوییت شده توسط امثال ساینا, Srikanth سابق 10 بازیکن برتر Parupalli Kashyap و H S Prannoy و اسپانیایی سرمربی تیم ملی فوتبال فرناندو ریواس مربوطه خود را در جدول زمانی.

“من اصلا آن را دریافت بیش از حد @bwfmedia #CoronavirusPandemic ایم” ساینا سابق جهان شماره 1 که در حال حاضر در بیرمنگام برای همه انگلستان شد.

بخوانید| آرنج jabs, claps و گره: سهره تپل ابداع راه های جدید برای جشن در زمان coronavirus – دیده بان

Srikanth هم تکرار شبیه صدای.

“من با شما موافقم (Vittinghus) و @bwfmedia باید در مورد فکر می کنم بازیکنان ایمنی,” او نوشت.

Kashyap است که در بیرمنگام در توئیتر خود نوشت: “لطفا از خواب بیدار شوید! @bwfmedia.” آجی Jayaram یک سابق جهان شماره 13 نیز به توییتر گرفت به بیان نگرانی های خود را.

“من واقعا فکر می کنم @bwfmedia باید تجدید نظر در برگزاری مسابقات بین المللی تا زمانی که وضعیت حل و فصل. آنها به نظر می رسد با توجه به این بیش از حد به آرامی. حداقل من امیدوارم که جریمه اگر بازیکنان برداشت بخشیده کردن با توجه به شرایط,” او نوشت.

جهان بدن است که تا کنون حفظ شده است که در آن هیچ برنامه ای را به هر گونه تنظیمات به مقررات مربوط به توکیو بازی های تحصیلی دوره و دیگر حوادث را به عنوان در هر برنامه.

بخوانید | Coronavirus: یک لیست از رویدادهای ورزشی در هند تحت تاثیر این بیماری همه گیر

Vittinghus خود نوشت facebook page: “من درک می کنم آن را (بسیار) پیچیده تعلیق تمام بازی ها با تمام بسیاری از سهامداران برای هر رویداد وجود دارد اما باید دنیای بدمینتون را همان مسئولیت را بر ما به عنوان بقیه (ورزشی) ، چرا ما به طوری که ما فقط باید نگه دارید در رفتن ؟ ما نه.” “من عشق بدمینتون, اما ورزش بی ربط است در لحظه ای – جلوگیری از ورزشکاران و مربیان و دیگر کارکنان مربوطه است.” 34 سال از خواست BWF به تعلیق تمام رویدادهای بین المللی بلافاصله.

“این بسیار ناعادلانه زمین بازی در حال حاضر. شما نمی توانید بدانید که مسابقات را وارد کنید به عنوان شما نمی دانید که آنهایی که امن هستند (در صورت وجود) و شما نمی توانید بدانید که آنهایی که برگزار خواهد شد و آنهایی که لغو می شود,” او نوشت.

“من به شدت اصرار BWF و قاره ای فدراسیون برای نشان دادن رهبری قوی در این وضعیت فوق العاده ای و تعلیق همکاری های بین المللی بدمینتون بلافاصله.

“من درک می کنم این یک تصمیم دشوار است اما اگر دیگران می تواند آن را انجام دهد, چرا ما نمی توانیم? ما باید به عنوان یک مسئولیت در این بحران جهانی به عنوان هر کس دیگری. ما نیاز به آن را بر ما.” دانمارکی بازیکن دو برابر Mads کنراد-پترسن نیز گرفته شده برای توییتر به بیان نگرانی های خود را.

“156 موارد در دانمارک در حال حاضر. شماره پرواز کردن. سخت به نگه داشتن تمرکز بر روی ورزش است. مهم تر از همه چیز در جهان است. دست کم نگیرید این وضعیت BWF” او تا به حال توییتی چند روز به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>