لطفا don’t preach آمریکا rajdharma’: BJP بازدید در پشت سونیا گاندی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 28 فوریه سال 2020 3:56:01 pm

با اشاره به سونیا گاندی سخنان از “مبارزه را به پایان برساند” در یک تجمع در Ramlila میدان در سال گذشته راوی شانکار پراساد پرسید که آیا چنین اظهاراتی از تشکیل نه تحریک. (عکس)

ضربه زدن به پشت در کنگره رئیس سونیا گاندی برای یادآوری مرکز آن “rajdharma”اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد گفت: او باید سخنرانی دولت که خود را حزب تصمیمات سوال برانگیز است. او ادعا کرد که خشونت در شمال دهلی بود که نتیجه این مخالفت را “وسوسه”.

“سونیا گاندی, please don’t preach ما rajdharma; رکورد خود را پر از پیچش و چرخش” بی جی پی رهبر گفت: در حالی که صحبت کردن در یک کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو. “اگر کنگره کاری خوب است. اما اگر ما همان چیزی که آنها تحریک مردم است. چه نوع rajdharma این است ؟ ” او اضافه کرد که جمعیت ملی ثبت نام (NPR) معرفی شد در کنگره رژیم است.

روز پنج شنبه یک هیئت کنگره ملاقات کرده بود رئیس جمهور رام نات Kovind و خواستار استعفای اتحادیه خانه وزیر Amit Shah برای “ادای وظیفه” در دهلی خشونت است که ادعا 42 زندگی می کند تا کنون.

دفاع از شاه پراساد گفت: وزیر خانه بسیار فعال از روز اول از خشونت به آن را متوقف کند.

با اشاره به گاندی سخنان از “مبارزه را به پایان برساند” در یک تجمع در Ramlila میدان در سال گذشته پراساد پرسید که آیا چنین اظهاراتی از تشکیل نه تحریک. او همچنین متهم حزب بزرگ قدیمی از تغییر موضع خود در اعطای تابعیت به آزار و اذیت اقلیت ها در کشورهای همسایه. “برای کنگره حزب و خانواده می آید قبل از کشور” او ادعا.

در مورد اظهارات بحث برانگیز ساخته شده توسط خود رهبران حزب مانند Kapil Mishra و Pravesh Verma, پراساد گفت: BJP قبول نیست بیانیه چنین است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>