یک درخواست ثبت شده است در دیوان عالی کشور روز جمعه به دنبال یک جهت به این مرکز به درخواست دادستانی منطقه در کشور برای شناسایی رشته کارگران مهاجر و ارائه سرپناه و غذا به آنها را قبل از حصول اطمینان خود را رایگان حمل و نقل به مکان های مادری در نمایش از اوایل صبح امروز حادثه غم انگیز در اورنگبد در ماهاراشترا است که در آن 16 از جمله کارگران mowed پایین توسط یک قطار مغازه.

این کارگران مهاجر شد, بازگشت به, Madhya Pradesh و او در راه آهن.

موقت نرم افزار در زمینه دفع پیل همچنین با اشاره به زودتر اظهارات ساخته شده توسط این مرکز قبل از دادگاه راس گفت که این گفته بود که “هیچ فرد راه رفتن بر روی جاده ها در تلاش برای رسیدن به خانه خود شهرها/روستا” و علاوه بر این ایالات متحده و UTs ارائه امکانات کافی برای کارگران مهاجر.

با اشاره به این حادثه غم انگیز وکیل Alakh Alok پژو در این درخواست گفت: “موضوع مناسب جهت به اتحادیه هند برای نشان دادن علت به وجود سفارشات…گذشت این دادگاه در.. چرا هیچ اقدام عملی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از قلب غم انگیز قطار, تصادف که در Gadhejalgaon روستا در Aurangabad منطقه on May 08 در حدود 5.30 بعد از ظهر (صبح) که در آن حداقل شانزده (16) کارگران مهاجر بودند که راه رفتن بر روی پا کشته شده اند.”

این به دنبال یک جهت به این مرکز به درخواست منطقه جمع به “بلافاصله شناسایی چنین حرکت/رشته کارگران مهاجر در مناطق مربوطه خود را بلافاصله تغییر آنها را به نزدیکترین پناهگاه خانه/اردوگاه ارائه آنها کافی غذا و آب و دارو و مشاوره و غیره. و بر مناسب معاینه پزشکی اطمینان به ارائه حمل و نقل رایگان به آنها را به خود مربوطه بومی روستاها با نهایت کرامت”.

این درخواست گفت: مرحوم کارگران متعلق به شهدل و Umaria مناطق, Madhya Pradesh و راه رفتن بودند از جالنا در ماهاراشترا به اورنگبد ایستگاه راه آهن به هیئت مدیره قطار برای رسیدن به زادگاه.

پس از چندین کیلومتر پیاده روی برای آنها تصمیم به استراحت در خطوط راه آهن بین Satana و Karmad و mowed پایین توسط یک قطار با آن گفت.

پیش از این دادگاه عالی دفع کرده بود این پیل به دنبال کارگران مهاجر رفاهی در طول همه گیر و مهم مستند گفت که مرکز و کشورهای در حال گرفتن گام های مناسب برای ارائه کمک به کارگران مهاجر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net