پلاسما درمانی آزمایشی برای Covid-19 بيمار در دهلی نو به زودی: Arvind Kejriwal

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

عرشه مخصوص ماشینها ممنوع شده اند پاک به صورت آزمایشی از پلاسمای غنی سازی تکنیک برای شروع بعد سه تا چهار هفته به درمان به طور جدی بیمار Covid-19 بيمار, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, گفت پنج شنبه.

“ما تا به حال در خواست اجازه برای تست تکنولوژی پلاسما (برای #COVID19) از دولت مرکزی در حال حاضر ما باید اجازه” Arvind Kejriwal, در یک فیلم, آدرس.

“اگر موفق ما می تواند صرفه جویی در زندگی جدی Covid-19 بیماران,” او گفت:.

دنبال coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمانی برای Covid-19 و نقاهت پلاسما به روش تجربی برای بیماران. پلاسمای غنی سازی روش مستلزم در نظر گرفتن پلاسمای خون از یک فرد است که بهبود از Covid-19 آن را به عنوان حاوی آنتی بادی است که زمانی که خون به یک بیمار می تواند به تقویت ایمنی و کمک در بازیابی.

بیش از 1500 نفر را آزمایش مثبت برای coronavirus در دهلی نو تا کنون و 33 فوت کرده اند.

وضعیت چند Covid-19 بيمار در حال بهبود است و در 3-4 روز آینده بسیاری از آنها خواهد شد و ترخيص از بيمارستان ، … با تلاش جمعی همه ما خواهد بود قادر به مهار coronavirus در دهلی نو” وزیر گفت.

او همچنین ادعا کرد که 15 لاخ مردم را برای اعمال سهمیه کارت پس از آن دولت اعلام کرد که برنامه های کاربردی آنلاین.

“ما ساخته شده ترتیبات خاص. روز گذشته نیز ما در خدمت ناهار و شام به نه لاخ مردم است. ما همچنین می توانید تنظیمات را به خوراک 15 تا 20 lakh مردم است. ما نیز با توجه به سهمیه کارت. من درخواست رسانه ها و مردم عادی به اطلاع فقیر که آگاه هستند از دولت ترتیبات که هنوز هم غافل. ما در عمل همان راه ما را برای ارائه مواد غذایی و سرپناه پس از عمومی به اطلاع ما در مورد رودخانه Yamuna حادثه (که در آن دو پناهگاه برای بی خانمان ها سوخته بود پایین),” Kejriwal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>