برنامه بر روی یخ در حال حاضر اما می خواهم به بازی ISL به زودی: واقعی کشمیر مالک

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

من-لیگ جانبی واقعی کشمیر FCs مالک Sandeep Chattoo می خواهد برای دیدن بازی تیم در سوپر لیگ (ISL) در پنج سال زمان ایده آل اما با وضعیت فعلی وادار کردن تمام برنامه ها را مدیریت کرده است هیچ گزینه ای جز به صبر کنید تا زمانی که آسمان روشن است. هند تحت 21-day مستند دوره تا مارس 14 برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که wreaked ویران در سراسر جهان است. تمام فعالیت ها از جمله فوتبال در کشور متوقف شده است.

در حالی که من-لیگ دیدم Mohun بگن پرچ عنوان با چهار دور به واقعی کشمیر باقی ماند و در جایگاه چهارم با 22 امتیاز پس از 15 بازی مسابقات. “به صداقت در پنج سال از در حال حاضر, ما می خواهم برای دیدن خودمان در ISL. اما همانطور که در حال حاضر از آنجا که ما در یک کار بسیار اشتباه و نامشخص امور طرح هنوز هم باقی می ماند همان” Chattoo در مصاحبه ای گفت: از سرینگر.

“ما خودمان را در تلاش برای انجام بهترین در فصل آینده از من-بازی لیگ و پس از آن ما سعی خواهد کرد برای قرار دادن در تلاش به طوری که ما بخشی از ISL.

“اما پس از آن تا به امروز آن را دشوار است به هر چیزی می گویند. ما همه در یک اشتباه دولت از ذهن است. این چیزی است که هیچ کس تا به حال تصور که کل جهان را در مستند با توجه به کروناویروس,” او اضافه شده است.

“مانند هر باشگاه دیگری ما همچنین می خواهم به بازی در ISL در آینده نزدیک. ما تا به حال بسیاری از برنامه ها در جای خود و به دلیل تمام اتفاقات و مستند ما را به صبر و تماشا کنید و ببینید که چگونه همه چیز پیشرفت و پس از آن ما می توانید پیش بروید,” او گفت.

واقعی کشمیر ترویج کردم از بخش دوم ساخته شده اولین خود را در I-لیگ دو سال پیش به پایان رسید و معتبر شخص ثالث در اولین.

راه آسان برای سرینگر مبتنی بر طرف آنها تا به حال برای مقابله با پولوما حمله abrogation از ماده 370 و کشمیر مستند در طول دو فصل اول در پرواز بالا. واقعی کشمیر در حال حاضر در برخورد با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس اما Chattoo گفت: این وضعیت در دره تحت کنترل است و فقط مانند هر دولت دیگر در هند.

“وضعیت در اینجا این است که به عنوان بد به عنوان در هر نقطه دیگری است. آن را به هر بخشی از هند است. همه سازمان ها و تیم پزشکی در حال تلاش برای مطمئن شوید که افرادی که آزمایش مثبت قرنطینه می شوند. امنیت نیز انجام یک کار خوب در تضمین این مستند اجرا شده است در همه ممکن است بار” او گفت:.

باشگاه او گفته شده است در تماس نزدیک با مربیان. اسکاتلندی سر مربی دیوید رابرتسون رشته در سرینگر هتل در حساب جاری مستند.

“املاک کشمیر انجام داده است و آن بیت. این کار بسیار سخت است. ما متاثر شده اما تحولات این جهان پدیده است. آن است که فراتر از کنترل ما است. تمام برنامه های ما در انتظار در حال حاضر به عنوان در حال حاضر.

“اما با این وجود ما متوقف فکر کردن در مورد فصل آینده و ما به صورت روزانه در تلاش هستند تا به نوعی از تعامل با مربیان و ببینید که چه ما می توانیم برنامه ریزی برای فصل آینده” Chattoo به این نتیجه رسیدند.

–IANS

dm/bbh

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>