طرح از سرگیری صنعتی عملیات در ماهاراشترا قرار داده می شود قبل از سانتی متر یا دو روز می گوید: وزیر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Vishwas Waghmode | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: مارس 15 سال 2020 7:40:05 am

Coronavirus, Maharashtra coronavirus, maharashtra lockdown, maharashtra industrial production, uddhav thackeray, India lockdown با تولید بیش از 95 درصد از ماهاراشترا ثبت نام کارخانه — 34,944 از 36,623 — سنگ زنی برای توقف دولت مالی مدیران در حال حاضر پیش بینی از دست دادن درآمد به لحن 42,000 تومان کرور روپیه تا تاریخ 14 آوریل.

ماهاراشترا صنایع وزیر Subhash دسای روز سه شنبه گفت: دولت برنامه ای برای از سرگیری صنعتی عملیات آماده خواهد شد در یک یا دو روز” است و پیشنهاد می شود قبل از قرار داده شده وزیر Uddhav Thackeray برای تصویب.

او در ادامه گفت که دولت انتظار بود دولت اتحادیه دستورالعمل خواهد بود که صادر شده در روز چهارشنبه. آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از رشته کارگران می تواند جذب شود اگر صنایع بازگشایی آن را به عنوان تنها انتخابی سرگیری وزیر گفت: هند اکسپرس.

“ما در حال برنامه ریزی برای اجازه می دهد صنعتی عملیات در 29 منطقه است که سقوط در منطقه سبز منطقه با صفر موارد و نارنجی, منطقه, منطقه, است که گزارش تا 15 موارد اما در نظر گرفته امن” دسای گفت.

صنعتی عملیات را مجاز به شروع به در “مناطق قرمز” —مناطق با بیش از 15 مورد — و “قرمز به همراه” مناطق که شامل 12 شهرداری شرکت مناطق مانند بمبئی و پونا پیمپری- – چینچواد, Kalyan, Dombivili و میرا – Bhayander. “ما نمی خواهد اجازه می دهد هر گونه فعالیت در این دو دسته گفت:” دسای.

بخوانید | متحده کار بر روی نقشه راه به راه اندازی مجدد واحدهای صنعتی, کشاورزی و شیلات

دسای گفت که وجود دارد می تواند بسیاری از چالش ها در از سرگیری صنعتی عملیات در دولت است. “حتی اگر ما اجازه می دهد از سرگیری صنعتی عملیات این به آن معنا نیست که تمام واحدهای صنعتی یا کارخانه شروع خواهد شد عملیات خود را بلافاصله. صنایع ممکن است مسائل مربوط به مواد اولیه و نیروی کار در دسترس بودن در میان دیگران,” او اضافه شده است.

ماهاراشترا است به دنبال یک 25.000 تومان کرور روپیه کمک مالی بسته از دولت نارندرا به جزر و مد بیش از COVID-19 بحران است. در ارتباط به اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman هفته گذشته وزارت امور خارجه وزیر Ajit Pawar نیز خواستار آزادی فوری Rs 16,651 کرور در مرکز کمک های مالی با توجه به دولت است.

با تولید بیش از 95 درصد از ماهاراشترا ثبت نام کارخانه — 34,944 از 36,623 — سنگ زنی برای توقف دولت مالی مدیران در حال حاضر پیش بینی از دست دادن درآمد به لحن 42,000 تومان کرور روپیه تا تاریخ 14 آوریل. با نخست وزیر نارندرا گسترش مستند تا مارس 3 در روز سه شنبه یک مقام اداری ارشد در ماهاراشترا بخش امور مالی گفت که از دست دادن درآمد بالقوه را کوه بیشتر است.

بخوانید | ماهاراشترا ممکن است اجازه می دهد صنایع به سر کار به جز در MMR پونا

همانطور که در روز سه شنبه آمار جمع آوری شده از دولتی اداره ایمنی صنعتی و بهداشت نشان داد که تنها 1,679 دفاع کند گرفته شد از دولت 36,623 ثبت نام کارخانه بودند در حال حاضر عملیاتی.

توده تعطیلی مجبور 27.51 لاخ کارگران کارخانه به نشستن در خانه. بخش تولید همراه با بخش خدمات را تا 88 درصد از فعالیت های اقتصادی در ماهاراشترا که به تنهایی منجر تقریبا 15 درصد به هند تولید ناخالص داخلی.

در تعداد مطلق دولت رنج می برد یک دست دادن 27,000 تومان کرور روپیه در پتانسیل درآمد در ماه مارس به تنهایی نتیجه یک کمبود در درآمد مجموعه در 2019-20. در ماه مارس سال 2019 آمار نشان می دهد که دولت تا به حال به دست آورده 42,000 تومان کرور روپیه بیشتر در آینده از طریق مجموعه های مالیاتی. این در حالی است که درآمد این راهپیمایی بودند فقط 17,000 تومان کرور.

به طور مشابه در ماه آوریل گذشته دولت تا به حال به دست آورده 20 ، 000 تومان کرور. در حالی که دولت امیدوار بودم به mop تا 4,500 تومان به تومان 5,000 کرور مالیات از طریق از سرگیری نوعی از فعالیت های اقتصادی پست مارس 14 طولانی مستند را تعمیق ضرر و زیان است. در ماه مارس از دست دادن درآمد بالقوه بود 18,000 تومان کرور روپیه برای دولت کالا و خدمات مالیات 1,600 تومان کرور روپیه در تمبر و هزینه ثبت نام, تومان 2,000 کرور مالیات غیر مستقیم در وظایف و 500 تومان کرور روپیه در ثبت نام خودرو

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>