خلبان اردوگاه MLA فایل دادخواست به سرکوب اسب تجاری فیرث به دنبال نیا پروب

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره راجستان MLA از Sardarshahar Bhanwarlal شارما در روز سه شنبه ثبت برنامه در دولت و دادگاه عالی (HC) درخواست آن را به سرکوب دپو ثبت شده توسط عملیات ویژه گروه (SOG) مربوط به اتهام توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت و به جای تحویل این کاوشگر در این موضوع به آژانس تحقیقات ملی (نیا).

شارما در نظر گرفته می شود وفادار به Sachin خلبان تمام 18 MLAs حمایت از خلبان هستند کمپینگ در یک هتل در هاریانا را Manesar.

“ما به درخواست دادگاه برای سرکوب دپو ثبت شده توسط عملیات ویژه گروه های مرتبط با اتهام سرنگونی دولت است. همه این موارد به هم متصل هستند. در جایگزین ما دعا به دادگاه برای دریافت مورد بررسی توسط نیا” گفت: Swadeep سینگ Hora, مشاوره برای Sharma.

این SOG تا کنون ثبت نام سه فیرث در شکایات مربوط به اتهام اسب-تجارت MLAs با یک چشم و در dislodging کنگره دولت در دولت است.

اولین شاه شماره 47 به ثبت رسید و در تاریخ 10 ژوئیه که در آن دو متهم Ashok جین و بهارات Malani دستگیر شدند. آنها در حال حاضر در مراجع قضایی بازداشت کرده است.

دوم شاه شماره 48 و سوم صنوبر شماره 49 ثبت شده در جولای 17. در ن شماره 48 سه متهم از جمله Sardarshahar MLA Bhanwarlal Sharma, Sanjay جین و یک Gajendra سینگ نامگذاری شد.

دپو ثبت شد و بر اساس یک شکایت ماهش Joshi حزب کنگره ارشد شلاق در راجستان مجلس, پس از کلیپ های صوتی مربوط به اتهام خرید و فروش MLAs ظاهر پنجشنبه شب رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

دپو شد و در زمینه بخش 124A (فتنه) و بخش 120B (جنایی توطئه) از قانون مجازات اسلامی (IPC).

یکی از کلیپ های صوتی گفته می شود شامل یک مکالمه بین شارما که اقدام به عنوان یک میانجی برای خلبان و اتحادیه وزیر و رهبر بی جی پی Gajendra سینگ Shekhawat.

یک نفر در این کلیپ این است که شنیده می شود گفت که بیشتر قانون گذاران مورد نیاز برای بیرون راندن Gehlot دولت و شخص دیگر دودی اعتماد به نفس است که از زمان اعطای نمی خواهد آخرین طولانی است. صحت کلیپ های صوتی نشده است تا کنون و کسانی که مشکوک به نوار باید آن را تکذیب کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>