Pilloried بیش از Covid-19 پاسخ که مردد به صورت کوتاه ملاقات سالانه در ماه مه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان جهانی بهداشت تصمیم گرفته است برای رفتن برای یک کوتاه ملاقات سالانه در 18 مه با محدود دستور کار میان تلاش های کشورهایی مانند استرالیا به فشار برای تحقیقات بین المللی به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ارتباط با ارسال به کشورهای عضو این که گفت که آن را نمی خواهد بود مناسب برای تقریبا 60 آیتم هایی که قرار داده شده بود در دستور کار موقت کمتر از 20 روز پیش.

این است که به ارائه مهم بین المللی تمرکز بر Covid-19 که به کشته شدن نزدیک به 180,000 نفر در سراسر جهان در عرض چند ماه آن را گفت.

به جای این که سند پیشنهاد می کند که 73 مجمع بهداشت جهانی در نظر گرفتن یک خلاصه دستور کار است. این امر شامل افتتاح مجمع بهداشت آدرس, توسط مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خواهد بود که با تمرکز بر Covid-19 آمادگی و پاسخ و رسمی انتخابات را به 10 کرسی در هیئت اجرایی است که سقوط خواهد کرد خالی است.

Hindustan Times دیده است سند است.

جلسه آغاز خواهد شد در 18 مارس و پایان دادن به بعد. فولر نسخه از این مجمع برگزار خواهد شد بعد.

تنها موارد گرفته شود تا خواهد بود چه شد به عنوان “uncontroversial عناوین” مانند قطعنامه ها و تصمیم گیری های توصیه شده توسط اجماع با این که هیئت اجرایی. این خواهد بود در نظر گرفته شده اند پاک توسط مجمع بهداشت اگر هیچ کشوری اشیاء به آنها را.

در طول مجازی جلسه کشورهای عضو را 2 دقیقه در هر نقطه خود را به. منطقه ای و اظهارات شده اند محدود به 4 دقیقه اما همه آنها می تواند ارائه کتبی است که می تواند آپلود به این که وب سایت.

اطلاعات در مورد که امید بستن برای نسخه خلاصه آمد روز رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تیز ابجو بد و کم مایه در جهانی سلامت بدن برای آنچه که او به عنوان آن ناقص توصیه هایی برای Covid-19 شیوع در چین است. آمریکا معتقد است که که رهبری Tedros Adhanom Ghebreyesus طرفه با چین به این بیماری است که سرچشمه در چین در شهر ووهان. این اتهام که Tedros Adhanom سابق امور خارجه و وزیر بهداشت از, اتیوپی را رد کرده است.

اما این که رئیس نبوده است قادر به متقاعد کردن بسیاری از منتقدان خود را.

روز پنجشنبه نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون اعلام کرد که کشورش فشار برای تحقیقات بین المللی به این بیماری همه گیر در این نشست از تصمیم گیری بدن که.

“سازمان بهداشت جهانی است تا در آینده ممکن است. فرصت وجود دارد تا به دنبال آن موضوع وجود دارد و آن این است که ما پورت اول از تماس,” موریسون گفت: با توجه به آژانس خبری رویترز،.

.استرالیا نشسته در هیئت اجرایی مجمع است که تعیین می کند که سیاست های. ماه آینده آن خواهد بود هند تبدیل شود. علاوه بر دهلی نو را نیز دریافت موقعیت از هیئت اجرایی را رئیس.

موریسون در حال حاضر زنگ زد رهبران فرانسه و آلمان و ایالات متحده آمریکا به لابی پشتیبانی و می تواند تماس بریتانیا و کانادا بعد

استرالیا غلبه کند بدتر از آن شیوع کروناویروس به همین دلیل است که آن را نقل مکان کرد به لابی کشورهای دیگر به حمایت از فراخوان خود را برای پرس و جو اما این قابل درک است که کشورهای دیگر بودند و هنوز هم خرید و فروش با نرخ مرگ و میر, دولت, ایسنا گفت, به نقل از منابع بی نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>