‘گوشی ضربه زدن و حمله به آزادی پایین آوردن منتخب دولت با پول خیانت’:…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

شیو سنا به نام تلفن-ضربه زدن نظم حاکم Ashok Gehlot دولت در راجستان است که در تلخ داخلی قدرت مبارزه با اخراج معاون وزیر Sachin خلبان جناح از 19 شورشی قانونگذاران حمله به آزادی های شخصی و نامیده تلاش برای پایین آوردن منتخب تقدیر “خلاف قانون اساسی”.

Saamana های سنا سخنگوی انجام سرمقاله روز دوشنبه اعلام کرد که هیئت منصفه هنوز در آن یک جرم بزرگتر – دولت دستور دولت برای گوشی بهره برداری و یا تلاش برای سرنگونی یک دولت منتخب دموکراتیک.

این Gehlot دولت ادعا کرده است که شده است وجود دارد هماهنگ تلاش برای بیرون راندن حاکم دوران پس از جوشکاری از سه audiotapes آخرین پنج شنبه شب که سرعت رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

کنگره متهم کرده است جوداپور عضو پارلمان (MP) و اتحادیه وزیر جال شاکتی Gajendra سینگ Shekhawat به عنوان تبه کار از این قطعه در cahoots با دو حزب مخالف در مجلس اتهام توطئه برای سرنگونی Gehlot دولت است.

نوار را به یک مرجع به یک Gajendra سینگ که تقویت این کنگره را متهم او را از غرقه شدن در اسب-تجارت.

اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) به دنبال ایجاد یک گزارش از راجستان دبیر کل بیش اتهام “غیر قانونی بهره برداری از گوشی”.

“گوشی بهره برداری از یک جرم و حمله به آزادی شخصی. این خیانت به پایین آوردن یک دولت منتخب دموکراتیک با فریب پول. اما برای این کار باید تصمیم گرفت که کدام یک بزرگتر جرم” سرمقاله گفت.

“وجود دارد هیچ چیز اشتباه است اگر MHA می خواهد به پروب تلفن-بهره برداری از حادثه است. اما سوال مهم این است: اگر Gehlot دولت است در واقع eavesdropped ادعا مکالمات تلفنی چه وضعیت اضطراری در حال فوران در دولت و یا کشور ؟ ” آن را پرسید.

مراتی روزانه ساخته شده یک بازی به صورت سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی.

آن گفت: چند اسکلت خواهد جست و خیز کردن از کمد اگر مکالمات میان قدرت گرسنه رهبران کنگره شد و آنها رسیده گاندی. آن اشاره کرد که این اختلافات در کنگره صفوف بی پایان هستند و یک بخش خاص در گاندی را نمی خواهم او را به موفقیت.

“راجستان تلفن-بهره برداری قسمت است در معرض بسیاری از. اما بسیاری از وحی را به ميدان آمده اگر کسی می شنود مخفی مکالمات در میان رهبران کنگره و رسیدن به گاندی. برخی از مردم شده اند خم جهنم در اجازه نمی گاندی به درستی کار. این است که صدمه زدن به کل اپوزیسیون” آن را گفت.

سرمقاله گفت که Gehlot تا به کشف و خنثی Bharatiya Janata Party را (BJP) برنامه های میان نسل جنگ بین راجستان سانتی متر و خود را رقیب خلبان.

“معامله بود که در بین BJP و خلبان شد و مورد تبادل پول نقد برای قدرت. تصمیم بر آن شد که انتخاب راجستان دولت خواهد بود به ارمغان آورد توسط اسب-تجارت از طریق نقدی مشوق” در سرمقاله ادعا.

“سانتی متر Gehlot در معرض خلبان شورش بود که کمتر در برابر بی عدالتی آورده و به نور توسط مکالمات تلفن بین اخراج معاون سانتی متر و BJP رهبران. آن است که هر دو تکان دهنده و پر شور” آن را بیشتر ادعا.

سرمقاله سوال BJP رادیویی سکوت بیش از Shekhawat را به اتهام نقش.

“چرا کسانی که به دنبال رئیس جمهور قانون در راجستان ساخته شده است Shekhawat استعفا ؟ اول را Shekhawat استعفا کفاره برای شکار غیر قانونی از قانونگذاران و سپس یک نقطه انگشت به سمت Gehlot دولت” سرمقاله گفت: در حالی که اضافه کردن که گوشی ضربه زدن است نه محدود به راجستان به تنهایی.

در سنا نیز در زمان potshot در متحد-تبدیل-رقیب BJP.

“در راجستان قسمت وضعیت BJP به گونه ای است که آنها مجموعه ای را به انجام کاری اما چیزی خلاف اتفاق افتاد … بازی ها در حال پخش این روز به تضعیف مخالفان سیاسی اجتماعی و ذهنی توسط dislodging آنها از دولت (در سراسر متحده)” آن را امضا کرده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>