یکی از بسیاری از ” تاج رزمندگان در خطوط مقدم مبارزه با Covid-19, Ramakrishna به معنای واقعی کلمه کاهش یافته و همه چیز را او انجام شده بود در بازگشت به خانه در Telangana و رهبری از 1500 متر به لکنو زمانی که او یک تماس از راهنمای درخواست که او بازگشت خود را به ‘ارسال’ – آزمایشگاه خود را. دکتری پژوهشگر در گروه ميکروبيولوژی از لکنو پادشاه جورج دانشگاه علوم پزشکی بود که به پدر و مادر خود را در مزرعه زمین خود را در روستای خود در خممم منطقه هنگامی که سر خود را از وزارت کون بزرگ جین زنگ زد او را. کمک به او نیاز بود در تست نمونه برای عفونت بود که به سرعت در حال گسترش.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

و مانند یک سرباز به نام به عقب در جنگ-زمان Ramakrishna گفت: او بلافاصله بسته بندی کیسه های خود و حتی به دروغ به پدر و مادر خود را نگران و مانند هر کس دیگری در مورد گسترش عفونت است. در یک ساعت او آماده بود.

“من در ابتدا گفت: پدر و مادرم من را به ماندن با دوستان من از ایجاد کرد که در حال تحصیل در حیدرآباد. در حال حاضر با توجه من رو آنها می دانند که من مشغول به کار در لکنو در این مبارزه با کروناویروس و آنها را خوب با آن” 29 ساله میکروبیولوژیست گفت PTI.

آن بود 21 مارس و Ramakrishna تنظیم کردن بلافاصله گفتن پدر و مادر خود را که او قرار بود به حیدرآباد برای نوشتن پایان نامه خود را در یک مکان. پدر و مادر خود بود نه بیش از حد متقاعد تمایلی به اجازه پسر خود را حتی 270 متر سفر به شهر اما در نهایت به توافق رسیدند.

او درباره حیدرآباد در مارس 22 روز ‘Janta حکومت نظامی” هنگامی که همه راه ها به لکهنو و یا هر جای دیگری مسدود شد. قبل از سپیده دم در ساعات اولیه مارس 23, او به سمت فرودگاه.

رفتن آسان نیست وجود دارد یا نه. Ramakrishna گفت که او متوقف شده توسط پلیس. اما زمانی که او در توضیح دلیل خود را برای رفتن به فرودگاه به کمک آنها او وجود دارد. او گرفتار یک پرواز به لکنو بسیار به لذت خود را راهنمای و این تیم در KGMU است که خستگی ناپذیر کار برای تست بیشتر و نمونه های بیشتر در هر روز.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

Ramakrishna که آمار انظار عمومی زمانی که کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra توییتی در مورد او اصرار داشت او فقط انجام وظیفه خود را مانند دیگران در پزشکی برادری برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

دکتری پژوهشگر در حال اتمام پروژه خود را شش ماه پیش و بازگشت به خود را ایجاد کرد. او کار بر روی پایان نامه خود و همچنین کمک به پدر و مادر خود را در کشاورزی.

Jain رئیس گروه میكروبیولوژی KGMU گفت که او تا به حال نام چهار نفر از دانش آموزان خود را برای کمک به. دو نفر در لکنو پیوست و بلافاصله در حالی که Ramakrishna و یک فرد دور بودند و بلافاصله به کمک. پرسید که او چه گفت Ramakrishna در تلفن جین گفت: “من به او گفتم که ما باید او را اگر او می تواند کمک کند. او به مدت یک ساعت برای متقاعد کردن پدر و مادر خود و در عرض یک ساعت او گفت که او در حال آمدن است.” “خود را به محققان کمک در تست) تعهد شبیه به سربازان گزارش به گردان خود در زمان جنگ. در این زمان سربازان ماسک عینک” جین گفت: PTI.

Ramakrishna سهم و تعهد خود را به تمرکز در هنگام پریانکا گاندی او را فرستاده تقدیر نامه هفته گذشته و همچنین در توییتی در مورد فداکارانه عمل می کنند.

نقطه میکروبیولوژیست او گفت: آنها lakhs از جمله “سربازان” در هند است که باید مفتخر و تشویق.

Jain همچنین قدردانی از فداکاری Ramakrishna و بسیاری دیگر که آمده اند برای کمک به در KGMU را گروه میکروبیولوژی گفت: همه آنها فقط یک بار بدون درخواست در مورد پاداش و یا انگیزه.

“همه آنها پرداخت خواهد شد اما آنها هرگز نمی خواست در مورد آن چنین است تعهد خود را” رئیس گروه ميکروبيولوژی گفت.

این ویروس شناسی آزمایشگاه در KGMU شده است, آزمایش مشکوک نمونه برای Covid-19 زیر headship از Jain از فوریه.

آزمایشگاه تکنسین virologists و دانشمندان و مسئولین و تحقیقات دانشمندان مشغول به کار در یک جای پای جنگ 2X7 برای مقابله با این بیماری همه گیر. اوتار پرادش گزارش 452 موارد coronavirus و پنج مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت داده است. این بیماری آلوده بیش از 8000 نفر و ادعا کرد حداقل 273 زندگی سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im