نوشته شده توسط Jagdeep سینگ عمیق | محلی | منتشر شده: مارس 4, 2020 3:11:50 am

coronavirus, india lockdown, mohali landlord, mohali tenant, moahli landlord booked, mohali PG, indian express news پلیس رزرو PG صاحب Harbir سینگ به اتهام اخاذی, حمله, جنایی تهدید و جعل. (بازنمودی عکس)

در ابتدا پلیس منطقه رزرو پرداخت مهمان (PG) صاحب خانه برای درخواست مستاجر خود را به پرداخت اجاره.

20 سال مستاجر Usha همچنین ادعا شده که این PG صاحب حال حمله به او هنگامی که او حاضر به پرداخت اجاره. پلیس رزرو PG صاحب Harbir سینگ به اتهام اخاذی, حمله, جنایی تهدید و جعل. متهم بازداشت نشده بود هنوز.

در شکایت مان به پلیس گفت که او روزانه یک شرطبندی با این نسخهها کار به عنوان یک خانه کمک به چند خانواده و زندگی در یک PG متعلق به Harbir سینگ در Kumbra ایجاد کرد. او گفت: پس از اعمال مقررات منع رفت و آمد در پنجاب در مارس 22, او تا به حال نشده است رفتن به کار می کنند و در نتیجه نمی تواند کسب هر گونه پول.

او در ادامه گفت که او PG صاحب Harbir شد خواستار اجاره برای ماه مارس و زمانی که او حاضر به پرداخت آن متهم کرده بود به اتهام حمله و او را تهدید کرد و از او خواست به تخلیه اتاق.
وی در ادامه ادعا کرد که زمانی که او گفت Harbir که او قادر به کسب درآمد پول و از او خواست تا اجازه دهد او را به ماندن در PG متهم به اتهام آزار و ضرب و شتم او را در PG.

اقدام به مستاجر شکایت یک مورد بود در برابر Harbir زیر بخش 188 (نافرمانی به دستور بموقع اعلام شده توسط یک بنده های عمومی), 506 (جنایی ارعاب), 323 (حمله), 294 (آواز می خواند بخواند و یا بر خلاف قاعده هر زشت و ناپسند آهنگ تصنیف یا کلمات و یا در نزدیکی هر مکان عمومی, مکان) 384 (اخاذی), 467 (جعل ارزشمند امنیتی) 468 (جعل اسناد به منظور فریب دادن) و 471 (با استفاده از به عنوان اصل سند جعلی) IPC در فاز 8 ایستگاه پلیس.

بررسی افسر (IO) مورد دستیار Sub-بازرس (ASI) Bhupinder Singh گفت که آنها هنوز به دستگیری متهم کرده است.

با توجه به بخشنامه معاون کمیسر (DC) PG صاحبان نمی تواند نیروی مستاجر برای پرداخت اجاره بها در ماه مارس با توجه به مقررات منع رفت و آمد. این اولین بار بود که شاه در برابر یک PG مالک برای وادار کردن مستاجر به پرداخت اجاره.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de