پیت Buttigieg واریز کمپین همکار دموکرات جو بایدن در ریاست جمهوری ایالات متحده…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پیت Buttigieg اولین همجنسگرا برجسته ما نامزد انتخابات ریاست جمهوری در روز یکشنبه به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود به حزب دموکرات نامزد — یک افزایش عمده به همکار میانه جو بایدن.

38 ساله Buttigieg تعجب تصمیم به لرزش تا مسابقه این هفته آینده زمانی که 14 متحده رای “سه شنبه.”

آن است که انتظار برای افزایش بیشتر اقبال بایدن پس از معاون رئیس جمهور سابق به ثمر رساند و یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی اولیه روز شنبه در مسابقه به ببینید که چه کسی چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بایدن به عنوان رئیس متوسط چلنجر به جبهه دوم برنی ساندرز این فتنه چپ که گرفته می شود این مسابقه توسط طوفان است و به دنبال نمره برنده بزرگ روز سه شنبه در کشورهای مانند گوهر تاج, کالیفرنیا.

Buttigieg یک نظامی کهنه و شهردار سابق South Bend, ایندیانا, خطاب به هواداران در شهر خانه خود را.

“حقیقت این است که مسیر تنگ است به — برای ما نامزدی, اگر نه برای ما باعث,” او گفت:.

Buttigieg اشاره نمی کند ساندرز با نام او در سخنرانی خود, اما او علنا اظهار داشت: او معتقد است که 78 سال از سناتور “انعطاف ناپذیر” سیاسی رویکرد خواهد شکست در یک مسابقه در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما نیاز به یک گسترده در دستور کار است که واقعا می تواند تحویل برای مردم آمریکا نه یکی که گم می شود در ایدئولوژی” او گفت: telegraphing در راه مخالفت خود را به یک ساندرز نامزدی.

Buttigieg اما متوقف کوتاه از حمایت بایدن و یا هر نامزد دیگر.

Buttigieg ظهور به عنوان یک بازیکن با دقت برنده آیووا قفقاز درآمد گسترده توجه خود را unflustered و رویکرد حرفه ای در اغلب تلخ نامزدی حزب دموکرات را نبرد.

اما جایگاه سوم به پایان برسد در نوادا و بدتر نشان دادن در کارولینای جنوبی تایید کرد او در تلاش برای ایجاد یک ائتلاف گسترده از جمله حمایت از رای دهندگان — یک کلید دموکراتیک جمعیتی.

بایدن را پیروزی قاطع شنبه در جنوب دولت به رای محوری است او را به مشاجره و پس از بدبخت نمایش آن در سه متحده است.

با 48 درصد آرا در کارولینای جنوبی بایدن بیش از دو برابر 20 درصد برنده توسط ساندرز — موقعیت او را به عنوان چپ سناتور رقیب اصلی.

“این یک افزایش بزرگ برای ما” بایدن گفت: در سی ان ان اما “ما یک راه طولانی برای رفتن.”

ساندرز در ادامه به برگزاری نظرسنجی آگهی در چند شنبه متحده-از جمله کالیفرنیا.

“من فکر می کنم ما شانس زیادی برای برنده شدن در کالیفرنیا در تگزاس در ماساچوست و تعدادی از کشورهای” ساندرز گفت: در CBS.

اما به یک در حال حاضر آشفته دموکراتیک نژاد-که به تدریج winnowed پایین متنوع و رکورد میدان بزرگ — بایدن پیروزی شنبه تزریق بیشتر عدم قطعیت است.

“بزرگترین سوال این است که آیا این تیرکمان بچه گانه جو بایدن به پیروزی در برخی از سوپر شنبه متحده گفت:” لری Sabato, مدیر مرکز سیاست در دانشگاه ویرجینیا است.

پیروزی, صفحه حمایت از رای دهندگان بود بایدن را برای اولین بار در مسابقه آمد اما در یک زمان بسیار مهم کمک به برطرف کردن شک و تردید در مورد 77 ساله سطح انرژی و تجدید نظر شود.

– فشار به رها کردن –

کارولینای جنوبی به ارمغان آورد برخی از وضوح: تاجر میلیاردر تام Steyer که صرف $23 میلیون مبارزات در دولت نیز کاهش یافته و از نژاد پس از مصرف فقط 11 درصد از آرا.

فشار نصب بر روی دیگر انتهایی دموکرات ها — از جمله سناتور الیزابت وارن و سناتور ctq-به دنبال Steyer و Buttigieg مثال و پس از آن به سرعت پرتاب وزن خود را پشت frontrunner.

Warren Klobuchar و مایکل بلومبرگ میلیاردر همه روشن ساخته است که آنها را به چوب در اطراف حداقل از طریق سوپر شنبه.

Buttigieg شرکت توسط رقبا از جمله بلومبرگ دیگر در حد متوسط است که ریخت و متناوب 500 میلیون دلار از ثروت شخصی به کمپین تبلیغاتی.

Buttigieg “زد قوی کمپین که الهام گرفته از مخاطبان و ساخته شده است تاریخ” بلومبرگ گفت که او “عمیقا” تحسین فداکاری خود را به خدمت ایالات متحده است.

بایدن ستایش Buttigieg برای “دنباله-دنباله دار مبارزات انتخاباتی مبتنی بر شجاعت و محبت و صداقت است.”

بسیاری از Buttigieg حامیان بعید است به تغییر خود حمایت به بلومبرگ که Buttigieg را علنا متهم به تلاش برای “فروش” راه خود را به ریاست جمهوری.

– پول عامل –

به عنوان نژاد به جلو می رود و پول را loom همیشه بزرگتر.

بایدن مدعی او بوده است outspent 40-به-1 در کارولینای جنوبی گفت که پیروزی او وجود آورده و در یک تزریق از 5 میلیون دلار در یک شب کمک های مالی.

ساندرز مطرح شده مقدار بسیار عظیمی در بیشتر کمک های مالی از جمله $46 میلیون در ماه فوریه به تنهایی.

بایدن استدلال روز یکشنبه که به عنوان یک میانه رو او خواهد بود بسیار موثر بالای حزب بلیط در ماه نوامبر در برابر تهمت از Sanders که خود را دموکراتیک سوسیالیستی است.

“من می تواند به همراه آورد دموکراتیک پیروزی بالا و پایین بلیط” بایدن گفت: ABC. “من می توانم برنده شدن در این کشور ایالات متحده آمریکا. من می توانم نگه داشتن خانه است.”

بایدن مبارزات روز دوشنبه در تگزاس سه شنبه دومین مسافت از نمایندگان که به طور رسمی انتخاب حزب نامزد در ماه جولای در حالی که ساندرز مبارزات انتخاباتی در ایالت یوتا و در Klobuchar را در ایالت مینه سوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>