سگ حیوان خانگی از coronavirus بیمار به سطح پایین’ از ویروس در هنگ کنگ

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سگ حیوان خانگی از coronavirus بیمار در هنگ کنگ یافت شده است به یک “سطح پایین” از ویروس در هنگ کنگ دولت گفت: اوایل جمعه.

سگ آزمایش “ضعیف مثبت” برای coronavirus این شهر کشاورزی و شیلات گروه در بیانیه ای گفت: بدون دادن جزئیات بیشتر. مقامات خواهد انجام آزمایشات بیشتر برای تایید اینکه آیا سگ واقعا آلوده شده است با این بیماری و یا اگر آن را یک نتیجه از آلودگی محیط زیست از آن به دهان و بینی است.

بسیار است هنوز شناخته شده نیست در مورد این ویروس این است که در حال گسترش در سراسر جهان پس از ظهور در چین مرکزی در اواخر سال گذشته. این فکر به انتقال به انسان از خفاش ها و نشان داده شده است به گسترش در تعدادی از راه های اما هنگ کنگ وزارت کشاورزی گفت: آن را ندارد شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی می تواند آلوده و یا یک منبع عفونت به مردم است.

Coronavirus به احتمال زیاد آغاز شد و با خفاش ها یک فال برای آینده اپیدمی

اگر تایید سگ خواهد بود اولین مورد از یک حیوان خانگی ابتلا به کروناویروس در میان شیوع جهانی که در حال حاضر آلوده بیش از 82,000 مردم و ادعا کرد بیش از 2800 زندگی می کند.

سگ است که در قرنطینه حیوانات تسهیلات هنگ کنگ دولت گفت. این گروه به شدت توصیه می شود که حیوانات خانگی از تایید ویروس بیماران نیز در زیر قرار داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>