حیوان خانگی سگ مبتلا به کروناویروس در هنگ کنگ

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سگ حیوان خانگی از coronavirus بیمار در هنگ کنگ تایید شد به این بیماری مبتلا در به احتمال زیاد در مورد انسان به حیوان انتقال مقامات روز سه شنبه گفتند.

این سگ که متعلق به 60 سال بیمار بود و بارها و بارها تست شده “ضعیف مثبت” برای کروناویروس جدید از جمعه هنگامی که آن را در قرنطینه حیوانات مرکز.

این شهر کشاورزی و شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست (AFCD) گفت: تکرار آزمایشات نشان می دهد سگ — یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا-دارای “سطح پایین از عفونت”.

این AFCD گفت: کارشناسان از دانشگاه ها و سازمان جهانی برای سلامت حیوانات را به اتفاق آرا توافق کردند که “از آن است که به احتمال زیاد به یک مورد از انسان به حیوان انتقال”.

سگ پشمالوی سیاه پومرانیا نشان داده است هر رمان coronavirus علائم آن گفت.

اقدامات جدید قرار داده و در محل توسط هنگ کنگ دولت روز جمعه گذشته به معنای تمام حیوانات خانگی شما با coronavirus باید قرنطینه برای 14 روز. دو سگ در حال حاضر در انزوا.

دیگر سگ در قرنطینه متعلق به یک دوم coronavirus بیمار که آزمایش منفی برای آنتی ویروس و تست خواهد شد و دوباره قبل از انتشار آن است.

مقامات گفتند آنها ادامه خواهد داد به دقت نظارت سگ پشمالوی سیاه پومرانیا و بازگشت آن را به صاحب آن که آن را آزمایش منفی برای این بیماری است.

“جدا از حفظ بهداشت خوب شیوه های صاحبان حیوان خانگی نیاز نمی شود بیش از حد نگران و تحت هیچ شرایطی نباید آنها را رها حیوانات خانگی خود را” یک AFCD سخنگوی گفت.

مالی hub تایید کرده است 104 موارد جدید کروناویروس در انسان با مرگ دو نفر در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>