نوشته شده به وسیله Ananthakrishnan G | به روز شده: 17 فوریه سال 2020 11:02:32 am

supreme court, permanent commission to women army officers, order on women permanent commission, indian express با استناد به موارد سهم زنان به نیروهای مسلح راس دادگاه گفت که این مرکز باید اعطای کمیسیون دائمی به زنان افسران.

دیوان عالی کشور روز دوشنبه, انتقاد دولت مرکزی برای زیر دادگاه عالی دهلی نو شد سال 2010 به منظور اعطای کمیسیون دائمی به زنان افسران ارتش و گفت: ارسالی از مرکز برابر آن بودند بر اساس “جنسیت کلیشه”. با استناد به موارد سهم زنان به نیروهای مسلح راس دادگاه گفت که این مرکز باید اعطای کمیسیون دائمی به زنان افسران.

زنان از افسران ارتش که نقل مکان کرد و دیوان عالی کشور برای یک کمیسیون دائمی قبلا مقابله ایرادات مطرح شده توسط این مرکز در مقابل به آنها فرمان پست در ده فرمان پشتیبانی سلاح های که در آن آنها در حال حاضر کار گفت: انکار آنها پست خواهد بود “بسیار رتروگراد گام” و “خسارت جبران ناپذیر آسیب به حیثیت خود را.

در کتبی خود را تسلیم ظ طریق ارشد مدافع Aishwarya Bhati ماموران همچنین اعتراض به مشاجره که با توجه به ترکیب فعلی تا حد زیادی نر ارتش و پس زمینه از نیروهای آنها “هنوز ذهنی تحصیلات به قبول WOs (زن افسران) در فرمان واحد”.

در روز استقلال در سال گذشته PM نارندرا مودی اعلام کرده بود تصمیم به اعطای کمیسیون دائمی در نیروهای مسلح به زنان افسران که انتخاب شده بودند از طریق کوتاه خدمات کمیسیون. در ماه مارس وزارت دفاع اعلام کرد که زنان افسران القاء از طریق کوتاه خدمات کمیسیون خواهد بود در نظر گرفته شده برای کمیسیون دائمی در هشت شاخه است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im