بهترین فرصت برای تغییر ساختار فوتبال هند: Stimac

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Coronavirus همه گیر آورده جهان متوقف و حتی بوندسلیگا اقدام آغاز شده و هفته گذشته آن است که هنوز یک راه طولانی قبل از حالت عادی برمی گرداند. و Indias, مربی تیم ملی فوتبال ایگور Stimac می گوید که در حالی که آن را متوقف قصد دارد آن را نیز فرصت مناسبی برای تغییر ساختار از فوتبال است.

“این بیماری همه گیر را نابود کرده است و برنامه ما تا به حال ساخته شده بودند که مورد قبول هر دو دولت و AIFF. ما برای رفتن در پیش از فصل آموزش در اردوگاه های ترکیه و کرواسی در آوریل و مه و قرار بود ما را به بازی از ده بازی دوستانه. ما در حال حاضر با استفاده از این زمان برای بهبود آموزش و پرورش از بازیکنان ما از جمله نظری نقاط و من بسیار خوشحال هستم که بازیکنان تمام زیر آموزش فردی قصد دارد که ما باید آنها را فرستاده و برقراری ارتباط روزانه در تیم ما قرار گرفتند.

“همه گیر می تواند برخی از قوانین و مقررات تغییر در سطح جهان به تکیه بر بازیکنان وطنی. این فرصت مناسبی برای هند به طور چشمگیری تغییر ساختار از فوتبال گفت:” WION.

Stimac گفت که شور و هیجان خود را به عنوان مربی تنها رشد با زمان است که او صرف با بازیکنان. “من بسیار هیجان زده هستم و حتی خیلی بیشتر از قبل و بعد از 12 ماه به هند مربی. ما ثابت کرده اند که ما می توانیم تغییر بسیاری از چیزها در یک زمان کوتاه است. این کار آسان نیست برای تغییر از یک ضربه و تعقیب فوتبال برای در اختیار داشتن بیشتر مبتنی بر فوتبال است. ما در معرفی بسیاری از بازیکنان جوان بیشتر با توانایی های فنی.

“این آسان نیست و ما می دانستیم که ما رفتن به رنج می برند اما این تنها راه برای ایجاد ثبات در نتایج در آینده است. ما در حال ساختن یک تیم جدید است که باید برای رسیدن به آن سطح بالا در 4-5 سال آینده. ما 25 بازیکن که بین 18-23 سال است. من خوشحال نیست با توجه به نتایج به عنوان ما انتظار داشتند برخی از نقاط بیشتر از مدرک تحصیلی دوره از مسابقات است.

“به دنبال بازگشت ما را ندارد ما فرصت است. من فکر کردم ما می تواند تعجب عمان اما عدم تجربه و عدم کاریزماتیک تصمیم گیری در این زمینه هزینه ما. هند است و دیگر در این تیم است که از دست می دهد, ساده بازی ها, اما ما به نمره اهداف به اندازه کافی” او توضیح داد.

اظهار نظر در پیش بینی نشده شکستن Stimac گفت: “من شوخی بود که اگر کسی وجود دارد که از این سود Covid-19 شکستن و سپس آن هندی است فوتبال ما به عنوان استفاده می شود به مدت طولانی می شکند. ما باید یک استراحت از 6-7 ماه هر سال است و ما باید یک مشکل با آسیب به عنوان بازیکن به این استفاده می شود قابل تامل است.”

Stimac همچنین پرتاب نور در این فرایند است که در محل قرار داده تا اطمینان حاصل شود که کل فوتبال تقویم تغییرات در کشور و بازیکنان بیشتر بازی حتی اگر آن نمی باشد و همیشه تلویزیونی.

“ما کار کرده اند در پشت درهای بسته در بسیاری از جنبه های. یکی در مورد انتخاب بازیکنان. ما شده اند صحبت کردن به دولت برای تغییر تابعیت قوانین و مقررات. ما نیز در تماس با FSDL (فوتبال توسعه ورزش محدود) برای افزایش طول فصل و همچنین برای یک مدت طولانی تقویم نجومی به همراه نیاز به بازسازی دیورند جام حذفی و سوپر جام.

“رفتن به جلو چه خواهد بود بسیار مهم است که تعدادی از بازی ها. ما می تواند به توقف فصل ما در پایان ماه فوریه و فوتبال نیاز به بازی می شود و تا اواسط ماه مه. من مطمئن هستم که این اتفاق نمی تواند آن را به عنوان همپوشانی با پخش IPL اما پخش مهم نیست. آنچه مهم است این است که بازیکنان بازی خود را برای بهبود فوتبال آورد و با کیفیت تر به تیم ملی” او اشاره کرد.

–IANS

bbh/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>