زندگی مردم در شرایط دشوار موسسات تحت تهدید بزرگ’: سابق معاونت حمید انصاری

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 17 مارس سال 2020 10:24:37 pm

معاون سابق رئیس جمهور حامد انصاری (فایل)

مردم این کشور در حال زندگی در “دوران سخت” و این مهم عمل کند چرا که اگر این کار ادامه “از آن خواهد شد خیلی دیر از خواب بیدار” معاون پیشین حامد انصاری به نقل از به نقل از PTI. در سخنرانی خود در راه اندازی Bhalchandra Mungekar کتاب “برخورد من در مجلس” انصاری گفت: موسسات تحت “تهدید بزرگ” و اصول که در آن قانون اساسی مقدمه تدوین شد که پرتاب می شود.

“ما در حال زندگی در زمان های دشوار است. من لازم نیست برای رفتن به جزئیات آن اما لخت و صادقانه حقیقت این است که نهادهای جمهوری هند در معرض خطر بزرگ” انصاری گفت.

“وجود دارد یک معامله بزرگ از sophistry درگیر در فرایند بنابراین بسیاری از شهروندان در آن برداشته است. اما حقیقت این است که یک روند بسیار خطرناک در جریان است. خطرناک برای ما شهروندان این کشور,” او اضافه شده است.

NCP رئیس Sharad Pawar CPI دبیر D رجا و شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury نیز حضور داشتند در این مراسم است.

انصاری تأکید کرد که وضعیت در این کشور است که بر نگاه با یک معامله بزرگ از زنگ با دوستان خود در خارج از کشور در حالی که این کشور “دشمنان خوشحال هستند”.

“اما چیزی که باید توجه داشته باشید از این رو من همواره Dr Mungekar کلمات به عنوان یک زن از خواب بیدار کردن تماس و تماس به ما یادآوری می کنند که ما گمراه و اگر ما اجازه می دهد این روند را ادامه دهد, از آن خواهد شد خیلی دیر از خواب بیدار,” او گفت:.

انصاری است که بحرانی حاکم NDA دولت در گذشته توصیف کرده بود ناسیونالیسم به عنوان یک “ایدئولوژی مسموم” که دریغ نکنید در فراتر حقوق فردی است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>