‘مردم نیست احمق’: چرا مایک پنس خوش بینی در coronavirus آزمون credibil…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

معاون رئیس جمهور مایک پنس به مدت طولانی به بازی مستقیم به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترجمه رئيس جمهور مبالغه به اندازه گیری بیشتر آرام زبان.

کار خود را تبدیل شده است و حتی سخت تر است. به عنوان coronavirus موارد سنبله در سراسر بخش های بزرگی از کشور با وجود ماه از مستند, پنس صرف هفته گذشته در تلاش برای متقاعد کردن مردم آمریکا که همه چیز بسیار خوب حتی اگر آنها نیست.

“اشتباه نکنید در مورد آن چه شما امروز می بینیم که امریکا قصد بازگشت به کار و مردم آمریکا در حال پیدا کردن یک راه را هر روز برای قرار دادن این coronavirus دورتر در گذشته گفت:” CNBC همان روز در این کشور گزارش شده بیش از 55 ، 000 ویروس جدید, موارد, یک رکورد روزانه.

برای کارشناسان بهداشت عمومی خوشبینی شده است unmoored از واقعیت است.

“این تقریبا خنده دار دلیل آن عبور نمی کند هر آزمون از اعتبار هنگامی که ما در حال دیدن خوشه در موارد خوشه در بستری شدن در بیمارستان گفت:” لری Gostin که متخصص در بهداشت عمومی در دانشگاه جورج تاون مدرسه قانون است. “مردم آمریکا نیست, احمق. آنها می توانید ببینید چرخش زمانی که وجود دارد این است که چرخش است.”

مهم ترین چیز پنس می توانید انجام دهید Gostin گفت: “این است که صادقانه با مردم آمریکا. … آنها باید گفت: حقیقت و سپس آنها نیاز به توان گفت که امریکا در حال رفتن به انجام به نوبه خود در اطراف.”

این اولین بار نیست پنس شده است مجبور به قرار دادن خود اعتبار در خط به عنوان او به عنوان برگ برنده وفادار ترین سرباز. ممکن است مهم ترین.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا فاصله خود را از آنچه که او خواستار “طاعون” را به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد, پنس پدید آمده است به عنوان چهره عمومی از این مرحله از شیوع سفر غالبا به ویروس نقاط داغ با هماهنگی فرمانداران و رهبری دولت را coronavirus نیروی کار.

این نقش با توجه به کسانی که به او نزدیک است و طبیعی مناسب برای پنس سابق ایندیانا فرماندار که می بیند آن را به عنوان شغل خود را به دفاع از رئیس جمهور و بازگشایی این کشور با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است. اما متحدان هستند کاملا آگاه است که پنس سیاسی آینده خواهد لولا در مورد اینکه آیا تهمت برنده دور دوم.

اگر تهمت از دست می دهد و پنس باعث می شود خود را اجرا کنید در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024 او احتمالا بسیاری از نامزدها از نسل جدیدی از سیاستمداران است. که می تواند شامل نیکی هیلی سابق سازمان ملل متحد و, کارولینای جنوبی, فرماندار و سناتور. تام پنبه R-ارک.

رابرت Blendon استاد بهداشت و درمان سیاست و تحلیل سیاسی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گفت: پنس چهره یک “معضل واقعی” به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد بستگی دارد بسیار در یک جهش اقتصادی منتج متحده بازگشایی در طول بیماری همه گیر.

از ديدگاه بهداشت عمومی “ما در واقع از دست دادن دوباره. آن را بدتر. ما گونگ را مجبور به قطع در اقتصاد,” او گفت:.

پس از گذراندن زمان در جاده برجسته بازگشایی تلاش پنس سفر هفته گذشته به آریزونا و فلوریدا, ایالات که در آن موارد در حال افزایش. او سعی کردم به این مورد که این کشور در یک دور بهبود موقعیت در حال حاضر از آن بود که در اوایل شیوع هنگام تست ظرفیت ملال انگیز بود و پزشکان و پرستاران بودند از جان گذشته برای پایه تجهیزات حفاظتی.

“مردم آمریکا شایستگی این را بدانید که ما در یک مکان بسیار بهتر است امروز به لطف تمام-از-دولت رویکرد کل-از-امریکا رویکرد است که رئیس جمهور تهمت آغاز در ابتدا بسیار از coronavirus همه گیر” پنس گفت: در طول یک وظیفه نیروی جلسه برگزار شود و نه در کاخ سفید اما در خدمات بهداشت عمومی آمریکا ستاد در راکویل مریلند.

مقامات کاخ سفید و متحدان استرس وجود دارد, نشانه های مثبت فراتر از جریان منابع با مرگ و میر پایین باقی مانده و چند درمان در بازار است. نقطه ای از مستندات آنها استرس بود برای پهن کردن عفونت منحنی برای جلوگیری از خسته کننده به بیمارستان ها نه از بین بردن موارد است.

به فشار بیشتر که پیام پنس است که انتظار می رود برای از سرگیری مبارزات انتخاباتی, سفر به زودی. کمپین از مقامات ملاقات با گوشی در روز پنج شنبه به نقشه از رسانه های بازار که در آن آنها احساس او می تواند مفید باشد.

در حالی که تهمت نعمت بزرگ مقیاس تظاهرات پنس ادامه خواهد داد به تمرکز بیشتر صمیمی تنظیمات القا کسی که شام میخورد بازديد اتوبوس تور و کوچکتر درگیری های زبان به خصوص در مقابل گروه هایی مانند سفید پروتستان های انجیلی و حومه خانواده هایی که ممکن است بیشتر پذیرای کمتر hyper-پیام سیاسی است.

پنس را به تمرکز بر روی نوسان متحده با تاکید بر مسائل محلی و در تلاش برای نشان می دهد رای دهندگان چگونه دولت را تحت تاثیر قرار زندگی خود را برای خوب است. او انتظار می رود به صرف مقدار زیادی از زمان در کشورهایی مانند ویسکانسین پنسیلوانیا و میشیگان و همچنین آریزونا و کارولینای شمالی صحبت کردن در مورد بازگرداندن تولید شغل است. این یک وعده مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در سال 2016 شده است که تا حد زیادی برآورده نشده.

در همان زمان, اما مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به تازگی منحل یک تیم از کارکنان اختصاص داده شده به پنس از جمله آيات او مدیر سخنگو و مدیر معاون ریاست جمهوری ، استراتژی و برنامه ریزی در حال حاضر به کار گرفته شده توسط مارتی Obst یک دیرین پنس مشاور که در خدمت به عنوان مدیر کمپین در سال 2016 و مارک او را رئیس ستاد.

در حالی که برخی در توصیف این حرکت به عنوان یک طبیعی انتقال داده می شود معاون رئیس جمهور در حال حاضر کامل کارکنان در کاخ سفید با دیگران گفت: این پیشنهاد کاهش نقش در یک کمپین است که می بیند پنس بیشتر به عنوان یک جانشین از یک اصل.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی علی پاردو را رد کرد که پیشنهاد گفت پنس “بازی کرده است نقشی اساسی در ترویج و اجرای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” امریکا و اولین دستور کار در سراسر کشور است.”

پنس روشن ساخته است او احساس می کند این تهمت انتخاباتی و او حق دارد برای اجرای آن چه او می خواهد.

بری بنت دیرین استراتژیست جمهوری خواه که کار را برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 ستایش پنس عملکرد.

“او یک کار بسیار دشوار. اما تا کنون من فکر می کنم او موفق به انجام آن با شفقت و صداقت” او گفت:. “او احتمالا تنها که بیرون آمدن از این بیماری همه گیر با تجربه نتایج مثبت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>