پنس می گوید: ما برای حفظ ‘قوی ایستاده’ در Infinite

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز سه شنبه گفت ایالات متحده خواهد بود “ادامه را قوی ایستاده” در مورد چینی اشخاص را که تهدیدی برای امنیت ایالات متحده از جمله بالقوه رسانه های اجتماعی برنامه Infinite.

پنس ساخته شده که سخن گفتن در مصاحبه با فاکس نیوز کانال یک روز پس از وزیر خارجه مایک Pompeo گفت که ایالات متحده به دنبال ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی از جمله Infinite نشان می دهد آن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با دولت چین شارژ Infinite را تکذیب کرد.

پنس با استناد به واشنگتن موضع سختی در برابر شرکت ارتباطات چینی Huawei Technologies گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال روشن ساخته است دولت او خواهد از ما دفاع از منافع “به خطر بیافتد توسط حزب کمونیست چین.”

“بنابراین این اشخاص که آیا آن Huawei و شاید حتی Infinite که نشان دهنده یک خطر برای حفظ حریم خصوصی و امنیت این کشور ادامه خواهیم داد تا به یک قوی ایستاده” پنس گفت.

نمایندگان کنگره آمریکا مطرح کرده اند نگرانی های امنیت ملی بیش از Infinite را از دست داده و داده های کاربر و گفت: آنها نگران چینی قوانین نیاز به شرکت های داخلی “برای حمایت و همکاری با کار اطلاعاتی و کنترل شده توسط حزب کمونیست چین.”

کمیسیون تجارت فدرال آمریکا و وزارت دادگستری به دنبال اتهامات که فرم کوتاه تصویری نرم افزار متعلق به چین بر اساس ByteDance موفق به زندگی می کنند تا 2019 قرارداد با هدف حفاظت از حریم خصوصی فرزندان با توجه به دو نفر مصاحبه شده توسط سازمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>