برزیل پله افسانه فوتبال به دنبال اطمینان طرفداران که او انجام شده بود خوب بعد از پسرش اشاره به افسردگی و گفت: پیری ستاره در حال حاضر به ندرت خانه را ترک می کند. “با تشکر برای نماز خود را و خود را نگران است. من انجام خوب است. من خواهد بود در 80 سال” پله در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بزرگترین فوتبالیست تمام دوران در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

“من روزهای خوب و روزهای بد است, طبیعی است که برای افرادی که سن و سال من.” Pele شده در داخل و خارج از بیمارستان در سال های اخیر برای انواع مسائل مربوط به سلامت. او هرگز به طور کامل بهبود از یکی از هیپ عملیات خروج او وابسته به یک واکر پسرش مازیار زارع گفت: در مصاحبه منتشر شده روز شنبه.

“من نمی گم من (تبلیغات) تعهدات در برنامه شلوغ من” گفت: Pele تنها بازیکن را به نفع خود سه جام جهانی-در سال 1958 ، 1962 و 1970.

“من همچنان به قبول محدودیت های فیزیکی در بهترین راه ممکن است اما من سعی کنید به نگه داشتن توپ نورد.” در مصاحبه منتشر شده در بخش اخبار ورزشی سایت Globoesporte.com, ادینهو گفت: او پدر من است “بسیار شکننده نظر خود را در تحرک و… است که باعث می شود او را دچار یک نوع افسردگی است.” “فقط تصور کنید که او را “پادشاه” او بود که همیشه چنین تحمیل شکل و در حال حاضر او نمی تواند راه رفتن به طور معمول. او بسیار خجالتی و بسیار خجالت در مورد این که” پسر خود را گفت.

برزیل بزرگ که نام واقعی است Edson Arantes do Nascimento, تنها, یکی, کلیه, پس از یک دنده شکسته در طول یک مسابقه پزشکان مجبور به حذف دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su