PCB برای انجام آنلاین تست های آمادگی جسمانی از پاکستان بازیکنان دریل شامل ‘یو’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هیات کریکت پاکستان خواهد انجام تست های آمادگی جسمانی برای بیش از 200 نفر از آن قفل-کردن بازیکنان از طریق ارتباط تصویری و آموزش در میان دیگران شامل push-ups سال sprints burpees و ‘یو’ تست.

آزمون یک پیشنهاد برای حفظ قرارداد بازیکنان در اوج شرایط فیزیکی در میان COVID-19 همه گیر خواهد شد در آوریل 20 و 21, ‘ESPNCricinfo’ گزارش شده است.

با توجه به این رمان coronavirus شیوع کریکت در پاکستان مانند سایر نقاط جهان متوقف شده است پس از 15 مارس و PCB است که بانکداری مجازی ابتکار عمل را به زیرچشمی نگاه کردن به آن بازیکنان تناسب اندام.

پاکستان مربی تقدیر رئیس انتخاب مصباح-ul-Haq, همراه با تیم مربی یاسر ملک نوشته است نامه ای به بازیکنان intimating آنها برنامه ریزی شده در تست های آمادگی جسمانی.

“با تمام محدودیت ها و کمبود منابع در این لحظه ما chalked از این تناسب اندام جدید باتری با هر کس با توجه به فرصت های برابر” نامه می خواند. “شما مطلع شده است و قبل از زمان به مطمئن شوید که شما ذهنی و جسمی برای آن آماده. تمام آزمون انجام خواهد شد در لینک ویدئو توسط تیم خود را به مربیان.

“برای حفظ سطح تناسب اندام خود را شما نیاز به نظم و نگه داشتن کار سخت است.” این مرکز قرارداد اطفال انجام خواهد شد آزمون در مقابل ملی-تیم سر مربی در حالی که بازیکنان در هر استان انجام خواهد شد در مقابل مربوطه مربیان.

آموزش شامل 60 فشار یو پی اس در یک دقیقه (full range) 50 تا دراز و نشست در یک دقیقه (full range), 10 کامل چانه یو پی اس در یک دقیقه (full range), 30 burpees در یک دقیقه 25 بلغاری تقسیم چمباتمه (هر طرف) 2.5 متر ایستاده پرش معکوس تخته برای دو دقیقه و سطح 18 Yo-Yo آزمون.

پاکستان شش استانی تیم که هر کدام دارای 32 قرارداد بازیکنان – 16 هر در اول و دوم XIs.

این COVID-19 pandemic تاکنون بیش از 88,000 زندگی در سراسر جهان در حالی که با آلوده کردن بیش از 14 لاخ مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>