پل پوگبا باعث می شود coronavirus صندوق-افزایش تعهد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر یونایتد ستاره پل پوگبا وعده داده است به حمایت مالی از مبارزه برای جلوگیری از گسترش coronavirus. پوگبا به سازماندهی جمع آوری کمک های صفحه را در Facebook و فرانسه هافبک را دو برابر مقدار مطرح شده اگر هدف از �27,000 رسیده است. جام جهانی برنده میلان که تا به حال خود را 27th, تولد روز یکشنبه نوشت: “این تولد من و من همیشه سپاسگزار است که من با خانواده و دوستان سالم هستند. با اینحال همه این است که در سلامت خوب در حال حاضر.

“Coronavirus همه گیر است که بر سلامت و زندگی بسیاری از جمله کودکان. تاثیر زیادی در مقیاس شیوع بیماری به ویژه در ضعیف و آسیب پذیر کودکان می تواند بسیار زیاد. “یونیسف است کمک به جلوگیری از گسترش Coronavirus توسط تهیه حیاتی لوازم پزشکی, مشاوره با جوامع و اجرای کمپین های پیشگیری.

“این یک اولویت برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید و اطلاعات غلط است که گسترش در کنار آن است. “در زمان مانند این که ما نیاز به گرد هم می آیند. با کمک شما من امیدوار هستم که امروز به منظور بالا بردن �27,000 برای کمک به مبارزه با این جنگ و من دو برابر خواهد شد و این مقدار اگر ما در رسیدن به هدف است.

“اگر ما موفق به رسیدن به هدف ما از آن خواهد شد به اندازه کافی برای ارائه 333,332 جفت دستکش یکبار مصرف برای سلامتی کارگران 2,777 فولاد ماسک برای کمک به جلوگیری از این بیماری گسترش بیشتر و 9,615 مجموعه بادی عینک.

“هر مقدار خواهد بود خوش آمدید برای کمک به مبارزه با این جنگ علیه COVID19. با تشکر از شما برای همه حمایت. ایمن ماندن.” میلان درخواست تجدید نظر را مطرح کرده و بیش از �2000 نفر در ساعت در حال راه اندازی شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>