پل پوگبا ‘گرسنه به بازگشت’ از آسیب

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر یونایتد ستاره پل پوگبا گفت: او مشتاق به بازگشت از طولانی طلسم در حاشیه زمانی که فوتبال رزومه زیر coronavirus بیماری همه گیر. جام جهانی برنده شده است محدود به فقط هشت حضور برای یونایتد در این فصل پس از مبارزه با آزار دهنده آسیب مچ پا. “من در حال حاضر آموزش و لمس کردن توپ” پوگبا که نشده شده از دسامبر 26, گفت ایالات پادکست.

“من نا امید شده است مدت زمان طولانی پیش. در حال حاضر من تقریبا وجود دارد, بنابراین من فقط فکر کردن در مورد گرفتن و آموزش به طور کامل با تیم و همه چیز.” “شما فکر می کنم بد اما من هرگز تا به حال چیزی شبیه به این را در زندگی حرفه ای من, بنابراین من همیشه آن را در یک راه خوب. این باعث می شود من بیشتر گرسنه به بازگشت و انجام هست. و بله, آن را فقط نشان می دهد من به عنوان به خوبی من چقدر عاشق فوتبال است.”

پوگبا عامل مینو Raiola اشاره کرده که 27 ساله می تواند ترک اولدترافورد اگر او ناراضی است در پایان فصل است.

اما در لیگ برتر شده است را در خود نگه دارد به طور نامحدود با توجه به گسترش این ویروس مرگبار است.

“شما باید بسیار بیمار به دلیل, خوب, من, آسیب, من نمی دانم اگر مردم واقعا می دانیم آنچه اتفاق افتاده است” پوگبا اضافه شده است.

“بنابراین من تا به حال یک پا آسیب دیدگی که در بازی مقابل ساوتهمپتون. آن اوایل این فصل و بنابراین من انجام این کار را برای یک مدت زمان طولانی آموزش و تلاش می شود بازی با آن. بعد از من متوقف شد, که من پیدا کردم من تا به حال یک شکستگی.

“من تا به حال بازیگران بر روی آن گچ-بازیگران پس از آن رفت و بسیار خوبی است اما بیش از حد هست. استخوان بزرگتر و زمانی که من برگشتم دوباره من بازی این دو بازی برابر واتفورد و نیوکاسل, من احساس می کنم چیزی دیگر.

“بنابراین من تا به حال به یک عملیات و در حال حاضر من اینجا هستم. من هیچ چیز را احساس نمی کند و امیدوارم من خواهید بود بسیار زود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>