بیمار مشکوک به ویروس coronavirus عفونت پایدار, 13 قرنطینه در ناگپور

نوشته شده توسط Vivek Deshpande | Nagpur | به روز شده: 13 مارس سال 2020 1:45:05 am

Coronavirus, coronavirus infection, coronavirus precaution, coronavirus in india, coronavirus in nagpur, coronavirus news, india news, indian express یک بیمار بستری شد روز پنج شنبه با در نظر گرفتن مجموع موارد مشکوک در GMCH به 16.(فایل)

یک مظنون coronavirus بیمار تحت درمان در دولت کالج پزشکی و بیمارستان (GMCH) است “پایدار” و 13 نفر دیگر که در تماس با او را پس از ورود او از ایالات متحده در مارس 6, شده اند قرنطینه.

ناگپور را بخشی کمیسر Sanjiv کومار گفت: “وضعیت بیمار پایدار است. ما را شناسایی کرده اند 13 نفر که در تماس نزدیک با او پس از ورود او از ما و قرار دادن آنها تحت قرنطینه. آنها او عبارتند از بستگان نزدیک, کمک, باغبان, دو رانندگان و مسافران نشسته در کنار او روی پرواز. ما گرفته اند و خود را نمونه و تصمیم خواهد گرفت که البته بیشتر از عمل بسته به نتایج” کومار گفت.

همانطور که در گزارش قبل از آن دو نفر از جمله یک زن آلمانی بودند و در قرنطینه GMCH در روز چهارشنبه. آلمانی زن آزمایش منفی است. یک بیمار بستری شد روز پنج شنبه با در نظر گرفتن مجموع موارد مشکوک در GMCH به 16. یک نفر که آزمایش مثبت تحت درمان در ایندیرا گاندی دولت کالج پزشکی.

مدنی جراح D V Paturkar گفت: “نتایج حاصل از آزمون خواهد آمد در روز جمعه است.”

به گفته کومار “از جمعه ما خواهد بود و غربالگری همه مسافران پس از رسیدن به ناگپور فرودگاه و قرنطینه کسانی که با یک سفر سابقه در هفت آسیب دیده ترین کشورها یعنی چین, ایتالیا, فرانسه, کره جنوبی, اسپانیا, ایران و آلمان است. آنها برای ما ایجاد امکانات برای چک آپ و درمان در برخی از اماکن در شهرستان. ما همچنین ایجاد یک اتاق کنترل با خط تلفن شماره 0712-2562668.”

تشخیص یک بیمار مثبت, اما, انجام, باعث ترس و وحشت در یک مدرسه که در آن بیمار پسر مشغول به تحصیل است. مدرسه مقامات صادر روشن گفت: دانش آموز شده بود به قرنطینه و نمی آمد به مدرسه و وجود دارد بدون نیاز به پدر و مادر را به وحشت.

9 قرنطینه در یوتمل

نه نفر بوده اند قرنطینه در انزوا بخش Vasantrao Naik دولت کالج پزشکی یوتمل پس از یکی از مخاطبین خود را گزارش آزمایش مثبت برای این ویروس در پونا. “یک گروه ده نفری از افراد متعلق به سه خانواده رفته بود دبی در فوریه 23 و نه از آنها تا به حال بازگشت به یوتمل در ماه مارس

1. یک نفر رفته بود به طور مستقیم به پونا. ما رو جهت از دولت در روز پنج شنبه برای قرار دادن نه نفر در قرنطینه. ما انجام داده اند که. ما باید خود را گرفته سواب گلو و ارسال آنها را برای تست به ناگپور در جمعه” یوتمل مدنی جراح Tarangtushar افزار گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر