Patanjali را Covid-19 مواد مخدر یک چیز خوب وجود دارد اما قوانین: AYUSH وزیر Shripad…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Patanjali Ayurved Ltd مبارزه با مواد مخدر برای بیماری کروناویروس (Covid-19) داده خواهد شد و متهور تنها پس از به نظر می رسد دولت به این گزارش فرستاده شده توسط این شرکت ترویج شده توسط گورو یوگا Ramdev, AYUSH وزیر Shripad Naik روز چهارشنبه گفت:.

وزارت آیورودا و یوگا & Naturopathy Unani Siddha و هومیوپاتی (AYUSH) خواسته است Patanjali به ارائه جزئیات از داروهای Coronil و Swasari راه اندازی شده توسط آن در روز سه شنبه به اتهام درمان Covid-19 بيمار.

این وزارت نیز دستور داد Patanjali برای جلوگیری از تبلیغات محصولات و هشدار داد این شرکت برای جلوگیری از تبلیغات گمراه کننده تا زمانی که نتایج تایید شده.

“این یک چیز خوب که Baba Ramdev داده است یک داروی جدید به کشور اما طبق قانون آن را به آمدن به AYUSH وزارت اول” Shripad Naik گفت: با توجه به اخبار آژانس آنی.

“آنها حتی گفت که آنها با ارسال گزارش. ما به آن نگاه کنید و اجازه داده خواهد شد و پس از دیدن این گزارش” Naik اضافه شده است.

وزارت خواسته است Patanjali برای ارسال جزئیات به نام, ترکیب حجم نمونه سایت ها و بیمارستان ها که در آن پژوهش انجام شد و همچنین برای نهادی کمیته اخلاق ترخیص کالا از گمرک.

پس از وزارت به منظور Ramdev دانشیار Acharya Balakrishna توییتی به می گویند که ادعا کرد که “شکاف ارتباطی” پر شده است و ادعا کرد که 100% پارامترهای گذاشته برای کنترل از آیورودا محصول شده اند به دنبال.

“این دولت را تشویق می کند آیورودا و آثار خود را برای شکوه و عظمت شکاف ارتباطی پر شده است و ما با توجه به AYUSH وزارت تمام اطلاعات در مورد 100% اجرای استاندارد پارامترهای تصادفی کنترل شده با پلاسبو بالینی” Balakrishna توییتی در هندی.

Ramdev راه اندازی Coronil و Swasari روز سه شنبه ادعا که آن را با موفقیت درمان نمرات تحت محاکمه Covid-19 بيمار با نتایج 100% به جز برای کسانی که در سیستم های پشتیبانی حیات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>