آسیب-زمان هدف از Sumeet پسی کمک جمشدپور FC اضافه کردن 1-1 قرعه کشی در برابر حیدرآباد FC در سوپر لیگ تیم GMC Balayogi ورزشگاه در حیدرآباد در روز پنج شنبه.

نستور Gordillo را 39 دقیقه اعتصاب نگاه به اندازه کافی برای میزبان به دریافت تنها دومین پیروزی این فصل اما پاسی اواخر اکولایزر پرداخت قرار داده به امید حیدرآباد تیم.

با این قرعه کشی حیدرآباد همچنان در پایین جدول لیگ پس از 17 بازی با هفت امتیاز در حالی که جمشدپور در حال حاضر هفتم با 18 امتیاز.

حیدرآباد FC تا به حال شانس اول بازی از یک کرنر-ضربه در دقیقه چهارم. Marcelinho تحویل به رهبری بود بر روی پست توسط عادل خان قبل از پاچه دفاع پاک خطر است.

جمشدپور تلاش برای تاثیر نهایی سوم و اول از هدف بود که Noe Acosta راه اندازی ضعیف اعتصاب از 25 متری. از خراشیده سمت چپ-بالا و پایین صفحه به راحتی ادعا کرد که توسط دروازه بان Laxmikant Kattimani. دقیقه بعد مارکو Stankovic رد شد توسط رفیق علی از یک دامنه مشابه.

Adil موفق به دفن یکی دیگر از عناوین از یک Marcelinho تحویل بعد از نیم ساعت خوانده شده را علامت با رفیق علی تولید یک اتفاقی ذخیره کنید.

حیدرآباد ساخته شده مسخره از جمشدپور را در اختیار داشتن توپ تا زمانی که آنها را شکست بن بست قبل از شکستن. Marcelinho را از طریق توپ قطع شد توسط جوینر lourenço از اما توپ شل کاهش یافت و به Gordillo که rifled اعتصاب به پشت net.

جمشدپور ستاره مهاجم Sergio کستل که آغاز شده بود لنگش نسبت به پایان نیمه جایگزین شد در نیمی از زمان. در محل خود آمد Amarjit Kiyam به هافبک به عنوان آنتونیو Iriondo تغییر نگاه به پویایی تیم خود را در بازی.

سرعت بازی کاهش یافته است در سه ماهه پایانی که هر دو تیم در تلاش برای ایجاد روشن شانس. جمشدپور فکری به حال این گل زمانی که یک ضربه آزاد از باریک-زاویه راست رفت اما داور مجاز آن برای پسی را ناپاک در Kattimani.

اما در دقیقه سوم از آسیب-زمان پسی موفق به دریافت بر روی Noe Acosta ضربه آزاد و نگاه یک هدر با پشت سر او به شکستن حیدرآباد قلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im