قطار های مسافری برای شروع در حال اجرا از شنبه; رزرو آنلاین آغاز می شود فردا…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راه آهن هند را به تدریج راه اندازی مجدد قطار مسافری عملیات از 12 مه در ابتدا با 15 جفت از قطار راه آهن کشور گفت: در روز یکشنبه.

این قطار خواهد بود اجرا به ویژه قطار از دهلی نو ایستگاه اتصال دیبروگره Agartala, Howrah, Patna, بیلسپور, رانچی Bhubaneswar, سکوندربد بنگلور چنای تریواندروم مدگن بمبئی مرکزی احمدآباد و جامو Tawi.

پس از آن راه آهن هند باید شروع بیشتر خدمات ویژه در مسیرهای جدید بر اساس در دسترس مربیان پس از رزرو 20,000 مربیان برای Covid-19 مراکز مراقبت و تعداد کافی از مربیان بودن این سایت متعلق به فعال کردن عملیات تا 300 قطار روزمره به عنوان Shramik ویژه برای رشته شدند.

رزرو براي رزرو در این قطار شروع خواهد شد در 4 بعد از ظهر روز دوشنبه و در دسترس خواهد بود تنها در وب سایت IRCTC. رزرو بلیط شمارنده در ایستگاه های راه آهن باید بسته باقی می ماند و هیچ شمارنده بلیط (از جمله پلت فرم بلیط) صادر می شود. تنها مسافران با مدرک معتبر تایید بلیط مجاز برای ورود به ایستگاه های راه آهن.

همه مربیان خواهد بود AC و کرایه خواهد بود معادل Rajdhani AC کلاس کرایه .

از آن خواهد شد الزامی برای مسافران به پوشیدن ماسک و تحت غربالگری در خروج و تنها بدون علامت مسافران خواهد بود مجاز برای ورود به ایستگاه راه آهن و هیئت مدیره قطار.

قطار مسافری عملیات بسته شده اند پس این مستند آغاز شد در 25 مارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>