داروهای حزب تومان ارزش 2.5 کرور تصرف در کلکته دو دارو دستفروشان برگزار شد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کلکته پلیس کشف و ضبط یک محموله بزرگ از Yaba قرص – یک حزب به مواد مخدر به ارزش حدود 2.5 Rs کرور در بین المللی بازار خاکستری.

یک بررسی اولیه نشان داد که این محموله قرار بود به خارج قاچاق به بنگلادش. دو نفر دستگیر شده اند در این رابطه به پلیس گفت:.

قاچاق Yaba قرص به ضرب گلوله پس از 2019 در سراسر متخلخل هند و بنگلادش مرزی در جنوب بنگال پس از مرز نیروهای امنیتی (BSF) در پایین ترک خورده گاو قاچاق.

در یک اقدام tip-off, افسران پلیس شهرستان ویژه نیروی کار (STF) با انجام یک حمله و بازداشت دو مورشیدبد مواد مخدر مبتنی بر دستفروشان از رسیدن به باغ در غرب کلکته. مورشیدبد منطقه واقع در امتداد مرز بین المللی در جنوب بنگال.

“حدود 50000, قرص کشف و ضبط شد از دستفروشان. تحقیقات بیشتر در جریان است گفت:” یک افسر ارشد.

پیشتر در ماه فوریه دو فروشندگان مواد مخدر از مانیپور دستگیر شدند توسط STF از جنوب کلکته با Yaba قرص تومان ارزش 2.3 کرور روپیه در بازار سیاه است. این محموله کشف و ضبط شد از ماشین.

مخلوطی از مت آمفتامین و کافئین و فروخته شده به عنوان قرمز یا صورتی قرص Yaba سرچشمه در میانمار و وارد بنگلادش بازار سیاه در اوایل سال 2000 به دست آورد و به محبوبیت فوری با توجه به کمبود چنین محرک محلی. این واقعیت است که آن را ارزان نیز کمک کرده است.

تا ماه ژوئن این سال با وجود مستند BSF پرسنل از جنوب بنگال مرزی کشف و ضبط کرده اند در اطراف 28,690 از جمله قرص است. در سال 2019 بین ماه های ژانویه و ژوئن BSF کشف و ضبط اطراف 29,180 قرص. در سال 2018 هیچ گونه محموله بودند به اندازه تا ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>