بخش هایی از شمال شرقی هند دریافت بسیار سنگین باران می گوید: آی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بسیاری از نقاط شمال شرق هند در آسام هند مگالایا, Bihar و زیر هیمالیا بنگال غربی گزارش داده اند که پی در پی باران – اندازه گیری بالاتر از 20 سانتیمتر (cm) در یک روز پس از جمعه گذشته باعث سیل.

“آسام گزارش سیل. بیهار نیز در سیل مانند وضعیت. چررپونجی که شناخته شده است برای دریافت مقدار زیادی از بارش باران در اطراف این زمان از سال را ثبت کرده تا 55 سانتی متر در یک روز. این الگوی مداوم باران های سنگین را به تدریج کاهش دهد و از شنبه. در حالی که از پنجشنبه بارش باران های سیل را افزایش می دهد در مرکز هند و شمال غرب کشور از یکشنبه آینده, ” دکتر گفت: Mrutunjay Mohapatra مدیر هند هواشناسی بخش (IMD).

شرقی-پایان موسمی تغار همچنان به اجرا در امتداد کوهپایه های هیمالیا با همگرایی قوی جنوب و جنوب غربی وزش باد از خلیج بنگال بیش شمال شرق و شرق هند است.

این است که به احتمال زیاد به علت گسترده و بسیار سنگین باران در بسیاری از نقاط شمال شرق هند در آینده چهار-پنج روز. ممکن است بسیار سنگین و باران اندازه گیری بیش از 20 سانتی متر در یک روز در 24 ساعت آینده با توجه به آی.

باران های سنگین انتظار می رود در ایالت بیهار در شرق اوتار پرادش, sub-هیمالیا بنگال و هند در طول پنج روز آینده. گسترده بارندگی نیز انتظار می رود بیش از Madhya Pradesh برای پنج روز آینده و بیش از چتیسگر و Vidarbha منطقه در روز دوشنبه و سه شنبه.

وجود خواهد داشت گسترده باران در سواحل غرب نیز این هفته آی گفت: در بولتن خود را.

اما باران خواهد بود مقهور بیش شمال غرب هند و غربی هیمالیا.

مرکزی کمیسیون آب (CWC) هشدار داد که بالاتر از نرمال سیل مانند وضعیت در Dharamtul, براهماپوترا, Dhubri, گلپرا و سایر نقاط مستعد سيل آسام.

شدید سیل مانند وضعیت نیز به احتمال زیاد در آسام را Kopili و Kamrup.

بازسازی عملیات در Baghjan گاز به خوبی در بالا آسام را تینسوکیا منطقه که گزارش blowout – غیر قابل کنترل انتشار گاز و نفت – on May 27 و بعدا گرفتار آتش در ژوئن 9,بودند مانع هفته گذشته برای حداقل سه روز به دلیل آبگیری از مناطق کم ارتفاع در حالی که به خوبی در ادامه به نشت نفت و گاز و میعانات گازی با توجه به نفت هند محدود (نفت) سخنگو.

به خوبی تنظیم شده است برای از سرگیری عملیات خود را به تدریج.

از ژوئن 1 به 28 هند و sub-هیمالیا, West Bengal دریافت کرده اند 56 درصد بارش بیهار دریافت 92 درصد بیش از حد باران و آسام و مگالایا دریافت بیش از 34 درصد از باران.

باران های موسمی در این زمان تحت پوشش کل کشور در ژوئن 26 – خوب 12 روز در پیش است.

معمولا موسمی را پوشش می دهد این کشور در ماه ژوئیه 8. اما از جمعه گذشته شدید موسمی فاز در شمال شرق و شرق هند آغاز شده است.

باران های موسمی در این کشور 20 درصد بیش از مدت طولانی-دوره متوسط (LPA) یکشنبه — 36 درصد بیش از حد بیش از مرکزی هند; 8% بیش از حد بیش از شمال غرب هند; 4 درصد مازاد بر جنوب شبه جزیره و 20% بیش از حد بیش از شرق و شمال شرقی هند است.

LPA است که متوسط بارش دریافتی در این منطقه بیش از 50 سال دوره بین سال 1961 تا 2010 است که 88.06 سانتی متر است.

آی پیش بینی کرده است عادی موسمی در این سال در 102 درصد از LPA.

خوب موسمی که حساب برای 70 ٪ از هند بارندگی سالانه بسیار مهم است به اقبال بخش کشاورزی است که در آن حداقل 700 میلیون نفر وابسته هستند برای امرار معاش. موسمی بسیار مهم برای عملکرد برنج و گندم نیشکر و دانه های روغنی در یک کشور که در آن کشاورزی حدود 15 درصد از اقتصاد اما استخدام بیش از نیمی از جمعیت آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>