مجلس باز می شود امروز آشفته جلسه در کارت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

احزاب مخالف گفت: آنها مساله را از دهلی جمعی شورش که به کشته شدن دست کم 42 نفر و مجروح شدن حدود 350 دیگران و به دنبال پاسخ از دولت مرکزی بیش از اتهام پلیس ساقط زمانی که پای دوم از بودجه مجلس در جلسه روز سه شنبه.

جمعی شورش در دهلی نو در بدترین در حداقل سه دهه شکست هفته گذشته با درگیری میان هندو و مسلمان گروه در چند محله از شمال شرق دهلی نو ترک ده ها تن کشته شدند. پلیس دهلی به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار نیست برای اقدام علیه تظاهر کنندگان در روز دوشنبه و سه شنبه – 48 ساعت در زمانی که خشونت در اوج آن است.

این کنگره است که به احتمال زیاد به ارائه adjournment, حرکت اعلامیه در هر دو مجلس پارلمان در روز دوشنبه خواستار بحث بر درگیری در ملی پایتخت ارشد رهبر حزب گفت: به شرط ناشناس ماندن. رهبران Trinamool کنگره شاخص بهای مصرف کننده و شاخص بهای مصرف کننده(M) گفت: آنها برنامه ریزی شده برای افزایش این مسئله در مجلس و پاسخ تقاضا از خانه وزیر Amit Shah.

کنگره رهبر در Lok سبها Adhir Ranjan چودری گفت: این حزب را “به شدت افزایش” مسئله شورش جمعی و تقاضا شاه استعفای بیش از این متهم پلیس ساقط. “دولت مفتضحانه شکست خورده برای حفظ نظم و قانون. من فکر می کنم باید وجود داشته باشد برخی از مرتب کردن بر اساس پیوند بین تظاهر کنندگان و یک بخش از مقامات پلیس که منجر به مخوف قتل و آتش سوزی است که مخدوش تصویر ما در سراسر جهان است. این یک نگرانی جدی برای ما,” او گفت:.

در حالی که مخالفان همچنین قصد دارد به هدف دموکراتیک ملی داد (NDA) دولت بیش از دولت از اقتصاد و مسائل دولت و مدیران باید آماده یک لیست از حدود 25 صورتحساب از جمله کسانی که در کار اصلاحات و رحم جایگزین مقررات برای عبور مردم آگاه از تحولات گفت. مالی لایحه را نیز تصویب شود در طول جلسه.

لیست کلیدی در انتظار صورتحساب همچنین شامل حفاظت از اطلاعات شخصی لایحه 2019 که envisages حفاظت از اطلاعات سازمان به چشم پوشی از این دامنه استفاده از اطلاعات شخصی. مستقیم مالیات Vivaad Se Vishwas لایحه ای را برای راه اندازی یک قطعنامه مکانیزم به صورت مستقیم و مالیات بر اختلافات و منازعات روابط صنعتی کد لایحه ای که باز تعریف نقش اتحادیه های کارگری نیز بخشی از این فهرست است.

بودجه جلسه مجلس شروع در ژانویه 31 و ادامه داد: تا 11 فوریه. پس از یک استراحت آن را دوباره آغاز در مارس 2 و در ادامه تا آوریل 3.

صحبت در مورد برنامه ریزی برای بالا بردن این موضوع از شورش در مجلس شاخص تورم مصرف کننده(M) MP KK Ragesh گفت: “احزاب چپ را تقویت صدای مخالفان در مجلس و مساله را از دهلی خشونت در هر دو خانه. من داده اند متوجه تحت حکومت 267 به Rajya سبها رئیس به بحث در مورد این موضوع در خانه.”

شاخص بهای مصرف کننده دبیر D رجا گفت: حزب او خواهد خواست که شاه جواب برای “انفعال” پلیس دهلی که می آید تحت وزارت امور. “خشونت در دهلی نو خواهد شد مطرح شده در مجلس توسط حزب ما. ما نیز رسیدن به احزاب دیگر در این موضوع,” او گفت:.

یک رهبر ارشد Trinamool کنگره گفت که توافق هسته ای به شرط ناشناس ماندن گفت که حزب او همچنین برنامه ریزی به منظور بالا بردن مسائل.

اظهارات آمد و حتی به عنوان اتحادیه وزیر Anurag Thakur روز یکشنبه خواستار سختگیرانه عمل در برابر کسانی که درگیر در خشونت در شمال شرق دهلی نو است. “از شنبه, مجلس, جلسه, آغاز خواهد شد, سوالات مطرح شده نیز وجود دارد از اقتصاد به مسائل مختلف دیگر و بر روی این پلت فرم پاسخ داده خواهد شد و در مسائل مختلف گفت: در Chandigarh.

اتحادیه قانون وزیر راوی شانکار پراساد قبلا آمار در کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی سوال رقیب حزب ایستادن روی این مسئله است.

نادر کنفرانس مطبوعاتی پس از نشست کنگره کار کمیته چهار شنبه, سونیا گاندی بارها و بارها خواستار شاه استعفای بر سر این موضوع از شورش.

کنگره هیئت که شامل سونیا گاندی خواست رئیس جمهور رام نات Kovind در روز پنج شنبه به تماس برای خانه وزیر استعفای خود را بیش از اتهام “ادای وظیفه” در جریان خشونت.

کنگره ارشد رهبر در Rajya سبها Abhishek Singhvi گفت: “گستاخ تخریب ارزش های دموکراتیک” گرفته خواهد شد تا در قوی ترین شرایط ممکن. “در این کشور مطمئن است که ما را تخلیه مسئولیت های ما با شور و نشاط و بدون ترس و با وجود شدید و نفوذ غیر قانونی و آزار و اذیت,” او اضافه شده است.

کنگره بارگیری آشنا با تحولات و گفت: همچنین بالا بردن موضوع “انتقال ناگهانی” از قاضی دادگاه عالی دهلی S Muralidhar که تا به حال ساخته شده قوی مشاهدات در دادگاه بیش از خشونت.

این مرکز در چهار شنبه مطلع انتقال دادگستری Muralidhar به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی. دادگاه عالی Collegium توصیه کرده بود که انتقال او در فوریه 12.

تحلیلگران سیاسی گفت که بسیاری از مسائل مطرح شده در مجلس هستند به احتمال زیاد برای دیدن بحثهای داغ بین طرف حاکم و اپوزیسیون نیمکت.

در طول جلسه 55 Rajya سبها کرسی خواهد بود تا برای grabs در بزرگترین دوسالانه نظرسنجی از نخست وزیر نارندرا برنده دوره دوم خود. انتخابات میله میله برای مارس 26 مارس ببینید از دست دادن خالص از چهار صندلی برای بی جی پی به رهبری NDA و به دست آوردن دو کرسی برای کنگره و متحدان آن است. احزاب دوستانه به BJP احزاب ممکن است سود خالص از دو کرسی در این دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>