مجلس زنده به روز رسانی: Venkaiah Naidu به برگزاری جلسه به بحث در مورد جلسه مدت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

یک کارگر sanitises درب در مجلس (اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

در میان این مستند در سراسر کشور بیش از coronavirus همه گیر صداها از داخل مجلس در حال رشد بلندتر به موکول کردن خانه سینوسی می میرند. Rajya سبها رئیس Venkaiah Naidu به نام برای یک جلسه 1.30 بعد از ظهر امروز به بورس از این وضعیت است. هر دو Trinamool کنگره و شیو سنا اعلام کرده اند که حزب خود را در مجلس نمی خواهد حضور مداوم بودجه در جلسه مجلس به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. جلسه شروع شد و 2 ساعت امروز.

حتی به عنوان دولت این است که میله میله به امور مالی لایحه برای بررسی و تصویب در Lok سبها در دوشنبه چند احزاب مخالف اعلام کرده اند که نمایندگان مجلس نمی خواهد در مجلس. NCP رئیس Sharad Pawar خواست خود نمایندگان مجلس روز یکشنبه به عقب ماندن در حوزه کمک به مردم مبارزه با Covid-19. “درخواست همه نمایندگان مجلس از NCP LS و RS نه بازگشت به دهلی نو لطفا بماند که در آن شما هستند و کمک به دولت از سازمان های کمک به شهروندان برای مبارزه با #Coronavirus همه گیر” Pawar گفت: در یک پست در سایت میکروبلاگینگ توییتر. در اصل بودجه در جلسه برنامه ریزی شده است به آخرین تا آوریل 3.

بسیاری از نمایندگان مجلس از جمله TMC را درک Obrien BJP را Dushyant سینگ وزیر دولت در امور خارجی V Muraleedharan و هند شرپا برای G20 Suresh Prabhu تحت self-قرنطینه بعد از آنها می آیند در تماس با کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت

در Lok سبها وزیر دارایی Nirmala Sitharaman حرکت خواهد کرد دارایی لایحه 2020 برای در نظر گرفتن و عبور. او همچنین حرکت شرکت (متمم) لایحه 2020 و همچنین مقررات بانکی (اصلاحیه) لایحه سال 2020 است. Mansukh Mandaviya حرکت خواهد کرد عمده مقامات بندر لایحه سال 2020 است.

در Rajya سبها کارآگاه خصوصی سازمان (تنظیم) لایحه 2007 و آفت کش ها لایحه مدیریت, 2008 ذکر شده برای خروج. Nirmala Sitharaman خواهد حرکت جامو و کشمیر تخصیص بودجه لایحه سال 2020 برای در نظر گرفتن. پزشکی ختم بارداری (اصلاحیه) لایحه 2020 و هواپیما (اصلاحیه) لایحه 2020 نیز ذکر شده برای امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>